Strona 8 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę położenie kleju, siatki i tynku mineralnego na powierzchni 200m2 na domku jednorodzinnym. Max. wysokość ok. 6mb. Interesuje mnie robocizna za m2. Mile widziane referencje. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zatrudnię murarza i cieślę szalunkowego, praca w okolicach Krakowa. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę przebudowę poddasza na budynku o wymiarach 25×9 dach 4 spadowy. Zdemontowanie konstrukcji i poszycia dachu z onduliny następnie wymurowanie ścian o około 2,5m w której znajdować się będą okna. Zlecenie obejmuje wykonanie dachu dwu spadowego o kącie pochylenia 30

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, zlecę wykonanie tynków wew. gipsowych i wapienno-cementowych ok. 4000m2 oraz wylewek ok. 1000m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Gazony są zasypane ziemią w trzech warstwach. Należy ściągnąć dwie górne warstwy, poprawić dolną i z powrotem ułożyć górne warstwy i zasypać ziemią.

Lokalizacja

Jak w tytule. Zlecę wykończenia hotelu. Czekam na propozycje i ofertę cenową.

Lokalizacja

Interesuje mnie znalezienie dla naszego Klienta firmy deweloperskiej prowadzącej inwestycje na terenie całego kraju poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownika Budowy Miejsce pracy: Katowice Obowiązki: – kierowanie pracami na budowie w Katowicach – dodatkowo nadzór inwestorski pozostałych inwestycji w Polsce południowej

Lokalizacja

Firma zajmująca się wystawianiem certyfikatów energetycznych poszukuje kierowników budowy w celu nawiązania współpracy. Oferujemy prowizje przy pozyskiwaniu klientów. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę demontaż starych okien i drzwi drewnianych typu szwedzkiego oraz montaż: 1) 20 szt. okien PCV o wymiarach – 2840×2010 – 4 szt. – 800×2020 – 6 szt.

Lokalizacja

Zlecę montaż 10 szt. okien PCV o wymiarach 2360×2650 wraz z parapetami zewnętrznymi i obróbką tynkarską w miejsce starych stalowych okien (do wyrwania). Montaż możliwy od zaraz! Miejsce montażu: Balice Rozliczenie na podstawie umowy i faktury VAT. Zgłoszenia od doświadczonych

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: