Strona 7 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę odprowadzenie wody z rynien do studzienki chłonnej oraz rozplantowanie działki. Okolice Wieliczki.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie czterech przyłączy wody do czterech domów szeregowych nowo budowanych. Konieczne jest przewiert przez drogę asfaltową i usunięcie jednego, starego przyłącza do istniejącego budynku przed założeniem czterech nowych. Po zakończeniu prac wykonawca ma przywrócić drogę do stanu poprzedniego.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Wymurowanie 4 kominów przez brygadę murarzy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę przebudowę kominów + wkłady kwasoodporne w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie kosztorysów budowlanych, jak dla ubezpieczyciela, kwota kosztorysu do 10 tys. zł. Ilość oraz wartość zlecenia do uzgodnienia po kontakcie. Wymiana danych drogą elektroniczną, nie wymagamy wizyt w Krakowie. Kosztorysy będą wykonywane na podstawie gotowych obmiarów. Zainteresowane osoby proszę

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie kosztorysów budowlanych, zakres do 10 tys. zł. Kosztorysy na potrzeby ubezpieczeniowe, obmiary wykonane. Proszę o przesłanie kwoty, jaką liczą sobie Państwo za kosztorys oraz jaką ilość są Państwo wstanie przerobić. Wymiana danych drogą elektroniczną.

Lokalizacja

Rodzaj przeglądu – techniczny półroczny, 3 budynki po ok. 2000m2 zabudowy (w tym 1 częściowo użytkowany). Termin pilny – kwiecień. Faktura lub umowa o dzieło. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Trzy budynki biurowe ok. 2500m3 – kontrola okresowa budynków. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się profesjonalną sprzedażą drzwi antywłamaniowych i technicznych w województwach: Zachodniopomorskim, Kujawsko-pomorskim. Oferujemy: – partnerskie warunki handlowe, – pomoc techniczną, – opiekę handlową, – dostawy na warunkach „loco odbiorca”, – szkolenia produktowe, reklamę internetową itp.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie i montaż drzwi w lokalu w Krakowie 1. Drzwi aluminiowe zewnętrzne, mają zastąpić okno-witrynę w ciągu lokali w nowym budynku. Konstrukcja i kolor muszą być dopasowane do innych drzwi w tym ciągu. Prawe, z poprzeczką Wymiary otworu: 1159

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: