Strona 9 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam, w związku z realizowanym przez nas projektem parku miniatur w Wiśle prosimy zainteresowane firmy wykonawcze o przygotowanie wstępnej wyceny. Etapy: Etap 1:

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ścianek gipsowo kartonowych grubość 10cm, płytowanych z obu stron szpachlowanych i szlifowanych. Zlecenie wykonywań będzie na terenie Niemiec (okolice Kolonii) po stronie zleceniodawcy mieszkanie dla pracowników, przejazdy we własnym zakresie. Praca “ciągła” dla ekipy ok. 5 osób, minimum

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Szukam podwykonawcy do stałej współpracy przy wykonywaniu posadzek epoksydowych (żywicznych). Zainteresowanych proszę o kontakt.

Lokalizacja

Poszukuję firmy do wykonania wylewek maszynowych w ilości ok. 2.000m2. Praca w rejonie Poznania. Mile widziane referencje. Proszę o oferty cenowe na robociznę 1m2.

Lokalizacja

Montaż rampy rozładunkowej, opuszczanej, z regulacja wysokości w naszym oddziale w Warszawie. Termin wykonania: do 21.09.2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie zdjęć termowizyjnych w Krakowie dla: budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (sąsiad obustronny). Budynku jednorodzinnego wolnostojącego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Interesuje mnie remont stacji diagnostycznej przeglądów rejestracyjnych. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę zawieszenie dwóch banerów reklamowych na wysokości 5m nad ulicą. Banery mocowane do blachy za pomocą oczek (wkręty i podkładki) Rozmiar baneru 500 cm x 130 cm.

Lokalizacja

Montaż szamb i oczyszczalni ścieków od wizji na działce, koordynowanie pracy koparki, podłączenie gotowego urządzenia do kanalizacji domowej. Dostawy materiałów do ustalenia. Urządzenia dostarcza zleceniodawca. Zapłata za usługę – przelew 14 dni na podstawie faktury.

Lokalizacja

Prace remontowe w Łodzi: – malowanie, – stawianie ścianek działowych typu karton-gips, – uzupełnianie ubytków tynkowych, – montaż drzwi, – ocieplanie drzwi, – montaż sufitu podwieszanego.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: