Zlecenia Budowlane – BydgoszczZlecenia Budowlane - Bydgoszcz

Zlecenia Budowlane - Bydgoszcz

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie adaptacji projektu “willa Julia”. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję firmy budowlanej do postawienia domu jednorodzinnego parterowego z garażem 2 stanowiskowym o pow.270m2. Najlepiej od fundamentów z dachem włącznie. Dach kopertowy – dachówka ceramiczna.Działka znajduje się okolicach Bydgoszczy. Proszę o osobną wycenę za prace murarskie za m2 i za

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Wykonanie blachodachówki wraz z wieńcem budowlanym. Miejscowość Kowalewo gmina szubin. Poszukuję tylko rzetelnych uczciwych i punktualnych specjalistów. Kontakt telefoniczny. Cena wraz z materiałem.

Lokalizacja

Wymiana izolacji, papy na dachu 30m x 25m. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę położenie blachodachówki oraz wykonanie wieńca betonowego wraz ze zbrojeniem wokół domu. Dom budowany w 1914 roku. Powierzchnia dachu 180 m2. Miejscowość Kowalewo gmina Szubin. Kontakt tylko telefoniczny. Cena wraz z materiałem.

Lokalizacja

Zlecę ściągnięcie eternitu wraz z utylizacją, transportem oraz położenie blachodachówki. Dom o powierzchni 102m2. Proszę o kontakt telefoniczny. Oferta tylko dla firm posiadających uprawnienia do utylizacji. Miejscowość Kowalewo gmina Szubin.

Lokalizacja

Witam. Poszukuję kilku ekip z terenu województwa kujawsko – pomorskiego zainteresowanych współpracą na zlecenie przy montażu małych przydomowych elektrowni wiatrowych. Wymagane doświadczenie uprawnienia minimum 1kV, zaplecze narzędziowe i chęć zarabiania pieniędzy. Zapłata za każdą usługę po dokonaniu montażu i odbiorze

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zatrudnię murarza do murowania elewacji z klinkieru. Praca w Barcinie, umowa zlecenie – czas jednego miesiąca, praca od zaraz.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie przeglądu okresowego (rocznego) budynku magazynowego. Powierzchnia użytkowa: 8.325 m2. Aktualny przegląd kominiarski i elektryczny. Hala znajduje się na terenie Bydgoszczy. Przegląd należy wykonać do dnia 24 października.

Lokalizacja

Proszę o ofertę cenową ekspertyzy budowlanej przecieków pomieszczeń mokrych pływalni oraz projektu usunięcia usterek.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: