Zlecenia Budowlane – ToruńZlecenia Budowlane - Toruń

Zlecenia Budowlane - Toruń

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecimy wykonanie kostki brukowej Starobruk wielokolorową z materiałem na podjeździe do garażu i chodniku. Podbudowa betonowa wykonana. Pow. robocza ok 200m2. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Planuję położenie kostki brukowej. Potrzebuję pomocy firmy zajmującej się tą dziedziną oraz pomocy w zakupie kostki.

Lokalizacja

Naprawa niewielkiego odcinka dachu w pomieszczeniu dla zwierząt. Prawdopodobna wymiana kilku desek i odcinka papy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie wygłuszenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz ze stropem w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Inowrocławiu. Osoby zainteresowane otrzymają przedmiar robót. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję firmy, która profesjonalnie zajmie się wykonaniem: – dociepleniem stropodachu i ścianek kolankowych metodą (wdmuchiwania granulatu z wełny mineralnej, lub metodą wyłożenia warstwy wełny mineralnej, – wykonaniem wentylacji przestrzeni miedzy stropem a dachem budynku, – wykonaniem obróbki blacharskiej gzymsu wraz

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Wykonanie nowych przyłączy kanalizacji deszczowej zgodnie z projektem technicznym. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Przegląd techniczny (5l) biurowca 8 kondygnacji nadziemnych + 1 podziemna. Powierzchnia użytkowa 5896,3m2, kubatura 23170m3. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Poszukuje audytorów posiadających uprawnienia do sporządzania audytów energetycznych i remontowych w celu uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej( po spełnieniu określonych wymogów), dla budynków Wspólnot Mieszkaniowych w Toruniu i Brodnicy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę podwykonawcy pomalowanie dachu pokrytego blachą trapezową, w Rumii. Powierzchnia dachu 185m2, długość rynien 57mb. Dach trzeba najpierw umyć i pomalować na razie jednokrotnie. Prace można zacząć od zaraz i skończyć do 12 czerwca.

Lokalizacja

Zlecę rozbiórkę istniejącego boksu śmietnikowego i budowę nowego zgodnie z projektem technicznym przed budynkiem Wspólnoty Mieszkaniowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: