Zlecenia Budowlane – KielceZlecenia Budowlane - Kielce

Zlecenia Budowlane - Kielce

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Proszę o ofertę na beton B-10, B20. B30, B30 6W. Dostawa na budowę w opcji z pompą. Płatności przelewem na podstawie faktury VAT. Beton konstrukcyjny spełniający wymogi PN. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, pilnie zlecę naprawę pokrycia dachowego (papa + ocieplenie styropianem), o pow. około 138 m2. Termin rozpoczęcie prac od 8.11.2010r. Proszę o poważne oferty.

Lokalizacja

Witam, pilnie zlecę naprawę pokrycia dachowego (papa + ocieplenie styropianem), o pow. około 138 m2. Proszę o poważne oferty.

Lokalizacja

Witam, pilnie zlecę naprawę pokrycia dachowego (papa, stropodach), o pow. około 35m2. Proszę o poważne oferty.

Lokalizacja

Zlecę prace dekarskie: konserwacja dachów, usuwanie nieszczelności w dachach z blachodachówki, dachówki ceramicznej, cementowej, obróbki blacharskie przy kominach gzymsach okapach itp. Prace na budynkach wielorodzinnych, w większości nowych podeweloperskich. Zlecenia od administracji wspólnot mieszkaniowych. Wymagana dyspozycyjność, stała współpraca, faktury lub

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

1. W trybie awaryjnym usunięcie przecieków. 2. Wykonanie robót wynikających z zaleceń po kontroli okresowej stanu technicznego obiektów budowlanych. Łączna powierzchnia dachów ok. 15.000m kw. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie poddasza. Wełna mineralna 20cm, folia, stelaż metalowy, płyty G-K 12mm, przygotowanie pod malowanie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę podział działki w Kielcach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Dzień dobry Państwu. Poszukujemy wykonawców instalacji z zakresu chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji. Zlecimy wybudowanie pomieszczenia o wymiarach ok 6m/6m/3,5m, w którym przechowywane byłyby artykuły spożywcze temperaturze ok 5 *C(wykonanie pomieszczenie wraz z instalacją chłodniczą i kontrolą temperatury). Montaż wentylatorów w

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wkładu kominowego ze stali nierdzewnej – wysokość 6m wymiary: 24×11. Z materiałem lub bez. Proszę o wyceny.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: