Zlecenia Budowlane – GliwiceZlecenia Budowlane - Gliwice

Zlecenia Budowlane - Gliwice

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Biuro projektowe z siedziba w Gliwicach. Zleci wykonanie projektów w zakresie projektowania branżowego (konstrukcje budowlane, wod-kan., elektryka, drogi itd.). Oczekujemy profesjonalistów, z doświadczeniem, najlepiej z okolic Gliwic – Katowic.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej wraz z posypką zatartą talerzowo w Hali 340m2. Proszę o oferty. Materiał inwestora.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie posadzki betonowej o wymiarach 3,6 x 5 m, grubość około 40 cm, zbrojona. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Murarzy/kamieniarzy pilnie szukam. Zlecę, pracę za Wałbrzychem murarzom, którzy potrafią postawić mur z kamienia granitu łupanego płacę 40zł za m2. Wysokość muru 160cm. Ława już przygotowana i wylana długość muru około 1.000m (materiał kompletny przygotowany i podawany pod nogi murarza).

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie brukowania chodnika na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej. Obecnie chodniki pokryte są asfaltem. Czekam na oferty w cenie 100-110zł za m2 powierzchnia około 80-100m2

Lokalizacja

Poszukujemy (wspólnota mieszkaniowa) firmy do wykonania robót brukarskich w podwórzu kamienicy ok. 200m2 (rozebranie istniejących puzli, przygotowanie / wyrównanie terenu pod kostkę, ułożenie kostki). Dodatkowo pragniemy w zakresie powyższego zlecenie dokonać innych/dodatkowych napraw: uszczelnienie fundamentów, tynkowanie elewacji do wysokości ok.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam. Poszukuję ekipy brukarskiej, która podejmie się wybrukowania powierzchni kostką brukową szarą prostokąt lub trapez. Powierzchnia to około 100-110 m2. Interesuję mnie koszt za całość ze wszystkimi materiałami.

Lokalizacja

Konsorcjum firm powołanych do realizacji inwestycji budowy Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Chorzowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zakresu robót objętych profilem działalności Państwa przedsiębiorstwa dla przedmiotowego zadania. Poszukujemy firm podwykonawczych w zakresie realizacji następujących zadań: 1. Wykończenie stanu surowego budynku

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie stanu zerowego budynku użyteczności publicznej w Chorzowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Interesuje mnie obróbka 3 kominów w dwukondygnacyjnym budynku. Dach spadzisty ze starą dachówką. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: