Zlecenia Budowlane - Kielce

Zlecenia Budowlane - Kielce

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie przeglądu technicznego obiektów o pow. dachu powyżej 2tys. m2 (5 szt.) zlokalizowanych na terenie naszej firmy.

Lokalizacja

Interesuje mnie koszt budowy domu o od podstaw “Alseno” bez dachu i z dachem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Interesuje mnie koszt robocizny domu Rododendron 6 (n) 134m2, stan surowy, otwarty, bez dachu oraz z dachem. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Wykonanie struktury na domu jednorodzinnym w Kielcach. Powierzchnia ok. 100m2. Termin: możliwość rozpoczęcia od zaraz. Proszę o oferty wraz z materiałem i bez.

Lokalizacja

Zlecę odśnieżanie dachu 2600mkw. Płaski dach kryty papą, w Kielcach. Proszę oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie płytek. Płytki o wymiarach 40 x 40 x 1,2 cm. Układanie na podłodze. Cztery kolory we wzory w/g projektu. Fuga 4 mm. Jedno pomieszczenie o powierzchni około 350 m2. Do tego kilka stopni schodowych ułożonych z tych samych

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę układanie mozaiki. Mozaika ceramiczna, kostka 2,5×2,5cm w plastrach 30 x 30cm. Układanie na ścianie o długości 12 mb i wysokości 2,5m oraz ścianki boczne z drzwiami. Podłoże ściany z karton-gipsu. Razem około 36 m2. Nowy budynek. Praca od zaraz.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Płytki o wymiarach 40 x 40 x 1,2 cm. Układanie na podłodze. Cztery kolory we wzory w/g projektu. Fuga 4 mm. Jedno pomieszczenie o powierzchni około 350m2. Do tego kilka stopni schodowych ułożonych z tych samych płytek.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie tynków gipsowych z materiałem lub z mat. powierzonego ok. 1000 m2. Termin od początku maja. Wymagany termin płatności min 30 dni od daty podpisania protokołu odbioru. Wymagana FV.

Lokalizacja

Zatrudnię na stałe kierownika budowy – upr. konstrukcyjno-budowlane pełne. Wykształcenie wyższe. Umowa o pracę. Proszę o oferty.

Lokalizacja