Zlecenia Budowlane – GdańskZlecenia Budowlane - Gdańsk

Zlecenia Budowlane - Gdańsk

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Proszę o ofertę na wykonanie posadzki do garażu podziemnego. Powierzchnia garażu około 50m2. Lokalizacja to Gdańsk. Rodzaj posadzki – betonowa/epoksydowa/przemysłowa.

Lokalizacja

Proszę o ofertę cenowo-terminową dotyczącą: 1. beton B25 – 4.5m3 2. beton B30 – 0.2m3 3. beton B15 – 0.3m3

Lokalizacja

Posadzka pod ogrzewanie podłogowe – płynna (anhydrytowa) ok. 300 m2 grubość 5-6 cm. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, określenie ceny netto za m2 posadzki. Określenie okresu gwarancji, płatność gotówką lub przelewem, bez faktury.

Lokalizacja

Zlecę solidnej firmie ułożenie 200-300m2 kostki brukowej. Oferta ważna od zaraz.

Lokalizacja

Wykonanie dodatkowego wjazdu na posesję w Elblągu oraz: 1. Wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej o szer. przęseł 2 x 3 m i wys. 1,60 m, otwieranej do wewnątrz posesji, bez samoczynnego mechanizmu otwierania bramy. 2. Odtworzenie części ogrodzenia na odcinku ok.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję firmy, która wyczyści kostkę brukową po pracach remontowych. Realizacja na Helu na początku lub w połowie października. Warunkiem realizacji jest minimum 2 tygodniowy termin płatności. Faktura VAT. Powierzchnia do czyszczenia 45m2. Wymagane czyszczenie maszyną + chemia gdyż samą myjką

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę położenie kostki brukowej Semmerlock 150 m2. Lokalizacja: Gdańsk Jankowo. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Rozbudowa budynku warsztatowego poprzez nadbudowę 1 kondygnacji na cele socjalne, łazienki, szatnię. Przebudowa klatki schodowej. Dokumentacja i pozwolenie na budowę istnieje. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy biurowca w stanie surowym otwartym oraz domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym. Powierzchnia biurowca 1300 m2 Powierzchnia domu 400 m2 Dodatkowe informacje po kontakcie.

Lokalizacja

Demontaż oraz montaż dachówki na powierzchni 100m2, obróbki miedziane pozostają. Wykonawca dostarcza materiały. Zapłata przelewem po wystawieniu faktury. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: