Strona 4 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Do wykonania prace dekarsko-blacharskie-ciesielskie na terenie małopolski. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie dachu płaskiego o pow. ok 300m2 w Krakowie. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie budowa domu w technologii szkieletowej 15 * 7 wysokość 7mb. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Jestem Przedstawicielem Wspólnoty Mieszkaniowej. Zamierzamy po nowym roku ocieplić budynek – ok. 1.000 m2 powierzchni. Poszukujemy firmy, która kompleksowo przystąpi do działania – załatwi pozwolenia itp. Zapłata nastąpi z przyznanego już kredytu bankowego.

Lokalizacja

Szanowni państwo, na dużą inwestycję infrastrukturalną poszukujemy ekip montażowych do systemu kaseta – wełna – blacha. Bardzo proszę o oferty na samą usługę montażową (blacha, kołki, kasety, wełna, rusztowania itd. Są po naszej stronie). Zapewniamy koordynację i nadzór techniczny. Rozpoczęcie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zatrudnię pięcioosobową ekipę na ocieplenia, elewację. Praca przy ocieplaniu domków jednorodzinnych. Praca na terenie Krakowa i okolic. Możliwe mieszkanie na terenie Krakowa. Szukam zgranej i solidnej ekipy. Stała praca nawet zimą. Dużo zleceń. Płacę na akord. od 25 nawet do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji domu jednorodzinnego z materiałów zleceniodawcy. Możliwość stałej współpracy dla solidnej i zgranej ekipy. Do wykonania 550 m2. Zapewniam rusztowanie. Wykonanie w okolicach Krakowa. Pomogę w znalezieniu zakwaterowania. Praca na cały rok. Zimą na środkach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Budynek 4-klatkowy, 4 piętra, 2 tys.m2 do ocieplenia wraz z robotami towarzyszącymi. Miejsce realizacji zlecenia Kraków. Inwestycja finansowana przez kredyt bankowy. Termin rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o oferty wraz z materiałem.

Lokalizacja

Zlecę naprawę elewacji budynku – ok. 400m2. Budynek znajduje się w Krakowie, materiał – po stronie wykonawcy, forma płatności – przelew. Termin rozpoczęcia prac od ręki. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie elewacji – styropian o gr. 10 cm. Tynk akrylowy. Bloczek 2 piętrowy – 800 m2. Interesuje mnie robocizna za m2 z rusztowaniem. Proszę o rozsądne oferty. Praca możliwa do wykonywania w ciągu 1-2 tygodni.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: