Strona 5 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie elewacji – 230 m2 na styropianie 10cm z tynkiem akrylowym. Interesuje mnie robocizna za m2.Proszę o oferty, praca możliwa od zaraz.

Lokalizacja

Poszukujemy firm, brygad do ociepleń budynków na terenie całej Polski. Aktualnie mamy do wykonania ocieplenie budynków (2 bloczki 2 piętrowe) w woj. podlaskim. Prosimy o cenę wykonawstwa wraz z rusztowaniem. Polecamy stałą współpracę.

Lokalizacja

Remont termoizolacyjny budynku ocieplenie ścian zewnętrznych całego budynku i poddasza, we wspólnocie mieszkaniowej. Budynek 3 kondygnacje 2 klatki schodowe. Miejscowość – Kraków dzielnica Nowa Huta. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie domu (około 400m2) styropianem oraz położenie tynku. Termin – wrzesień 2010r. Proszę o podanie dokładnych informacji o cenie (z materiałem i bez, robocizna itd.).

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie domu jednorodzinnego styropianem i położenie tynku. Termin prac – wrzesień 2010r. Proszę podać cenę za m2 z materiałem i bez.

Lokalizacja

Zlecę docieplenie dachu ok. 500m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie poddasza użytkowego w starym domu. pow. dachu ok. 250 m2. Dach pokryty blachą płaską na deskowaniu. Krokwie o różnej grubości (15 – 18 cm). Proszę o podanie całkowitych kosztów robocizny i oddzielnie kosztów materiałów, transportu, innych (propozycję zastosowania

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukujemy wykonawcy elewacji: 1)Montaż podkonstrukcji. 2)Montaż wełny grubości 120mm. 3)Montaż paroizolacji. 4)Montaż panela elewacyjnego. 5)Montaż obróbek systemowych.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji z drewna wraz z wykonaniem ocieplenia budynku wełną. Grubość wełny 15 cm. Proszę o wycenę za samą robociznę oraz za robociznę wraz z materiałem. Proszę o podanie z jakich materiałów może być wykonane rusztowanie pod wełnę, z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie projektu elewacji, która będzie prezentować nietypowy układ kolorystyki. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: