Strona 2 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie zjazdu z drogi powiatowej. Do wykonania są roboty ziemne, osadzenie przepustu oraz kostka brukowa. Zainteresowanym prześlę plan szczegółowy. Proszę o oferty cenowe łącznie z materiałem.

Lokalizacja

Jesteśmy producentem wysoce prefabrykowanych domów gotowych (wysoce energooszczędnych i pasywnych). Obecnie szukamy do współpracy przedsiębiorczego reprezentanta indywidualnego lub firmę do objęcia generalnego przedstawicielstwa na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy: – Dom Wzorcowy na terenie Warszawy; – wsparcie merytoryczne i marketingowe.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ścian i stropów żelbetowych. Ściany od 1 piętra do 5 piętra – 2.500m2. Stropy od 2 piętra do 5 piętra – 3.000m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie stanu surowego zamkniętego. Dom o powierzchni 173 m2 (143m2 + garaż dwustanowiskowy).

Lokalizacja

Witam, zlecę budowę domu do stanu surowego, lub stanu deweloperskiego. Termin realizacji to wiosna, lato 2010 Proszę o wycenę z materiałem i bez materiału. Proszę również o podanie czasu realizacji. Projekt domu można obejrzeć na stronie

Lokalizacja

Zlecę wykonanie robót ciesielskich przy płycie dennej 1400m3 Ściany Żelbetowe gr.30cm 760 m2 Ściany Żelbetowe gr.25cm 540 m2 Ściany Żelbetowe gr.15cm 160 m2 Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę oczyszczenie i pomalowanie pokrycia dachowego z blachy gładkiej. Orientacyjny kont dachu: 12%. Powierzchnia; 350 m2. Proszę o oferty na robociznę jak i zaproponowanie materiałów do w/w prac.

Lokalizacja

Wykonanie prac remontowych dekarskich w budynku wielorodzinnym (wspólnota) – 21 mieszkań w Krakowie ul.Słomczyńskiego. Oraz prace związane z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem. Proszę o oferty. Sprawa pilna.

Lokalizacja

Zlecę remont dachu na domku jednorodzinnym, w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci naprawę dachu. Pokrycie papą ok. 1.000m2. Na 500m2 odgromy. Kominy wentylacyjne, piony wentylacyjne, część rynien. Istotne cechy oferty to: 1.cena, 2.gwarancja, 3.doświadczenie w branży.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: