Strona 6 – Zlecenia Budowlane – KrakówZlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam zlecę ocieplenie i tynkowanie domu ok. 300 m2 w Krakowie. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie elewacji z bloczków betonowych Nowa Brik. Bloczki układane na ruszcie z łat 5/4. Do wykonania jest 150 m2. oraz wykonanie ocieplenia, styropian+siatka,klej i tynk. Budowa znajduje się w Krakowie. Od wykonawcy oczekujemy: za wykonane prace faktury vat.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie budynku mieszkalnego od podstaw – wykonanie ław (bez wykopu), ściany piwnic w systemie żelbetowym. Więcej szczegółów podam zainteresowanym telefonicznie.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie wykopów pod cztery domy pod fundamenty i piwnice. Termin rozpoczęcia prac 30-31.10.2009. Projekt zabudowy po kontakcie mailowym. Proszę o wycenę na całość prac, przybliżony termin zakończenia robót i ew. koszt wywozu ziemi.

Lokalizacja

Interesuje mnie zlecenie wykonania wykopów pod cztery domy w Krakowie pod fundamenty i piwnice dla czterech domów w zabudowie szeregowej. Termin rozpoczęcia prac 30-31.10.2009. Projekt zabudowy po kontakcie mailowym. Proszę o wycenę na całość prac, przybliżony termin zakończenia robót i

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie wykopów pod fundamenty i piwnice dla czterech domów w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji w Krakowie. Termin rozpoczęcia prac 6 – 7.10.2009. Projekt zabudowy dostępny po kontakcie mailowym. Proszę o wycenę na całość prac jak również podanie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wykopu 12 000 m3 Wykop z odwodem. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Szanowni państwo, Zlecimy pomiar geodezyjny wykonanego budynku (elewacja – blok mieszkalny). Proszę o oferty tylko geodetów z uprawnieniami, prowadzących własną działalność gospodarczą (potrzebna faktura, umowa o dzieło wykluczona), którzy będą mogli przedstawić wynik pomiaru w formie zaświadczenia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę naprawę/wymianę kabla energetycznego. Podpięcie od układu pomiarowo zasilającego do skrzynki rozdzielczej. Długość ok. 100m. Przejście: grunt, płytki chodnikowe, ogrodzenie posesji, tory kolejowe, ogrodzenie stacji transformatorowej. Kabel YAKI 4x120mm2.

Lokalizacja

Firma budowlana zleci remont instalacji gazowej w domu jednorodzinnym. Zakres prac: według projektu. Proszę o podanie wyceny wraz z wyszczególnieniem, jakimi materiałami będzie to wykonane i w jakim terminie. Wymagana gwarancja na wykonaną usługę – 3 lata. Faktura VAT. Proszę

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: