Strona 5 – Zlecenia Budowlane – WarszawaZlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam, zlecę pilnie roboty na dachu – rozebranie rynny i pasa nadrynnowego, uszczelnienie, wymiana elementów uszkodzonych. Długość rynny – 65 m. Dach płaski, dostęp bardzo dobry, 5 pięter. Jest winda. Budynek w centrum Warszawy.

Lokalizacja

Zarządca nieruchomości zleci naprawę pokrycia dachowego nylonem dekarskim. Powierzchnia dachu wynosi ok. 1400m2. W zakresie zlecenia także wymiana obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Oferta dotyczy położenia papy termozgrzewalnej na istniejącym płaskim dachu. Powierzchnia 60-70m2. Pokrycie istniejące: papa termozgrzewalna. Proszę o oferty. Zlecenie do wykonania do 10 października 2010.

Lokalizacja

Pokrycie dachu o powierzchni około 130m2. Dach wykonany jest z betonu (zwykły strop). Interesuje mnie pokrycie go blacha lub innymi trwałymi materiałami (poza papa). Od wykonawcy oczekuje minimum 10 lat gwarancji. Wszystkich informacji chętnie udzielę w formie elektronicznej czyli na

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Prace naprawcze fragmentu dachu krytego blachodachówką we wspólnocie Mieszkaniowej na Żoliborzu. Ze względu na anomalie pogodowe konieczność wykonania prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę remont lub wymianę pokrycia dachowego na dwóch budynkach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie pokrycia dachowego 500m2. Dachówka ceramiczna. Proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zlecę przykrycie dachu. Firma sprzedająca dachy nawiąże współpracę z firmą wykonawczą. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Alicja członek zarządu wspólnoty mieszkaniowej w Warszawie. Poszukuje wykonawcy pokrycia dachu blachodachówką o pow. ok. 1500m kw. Ławy kominiarskie i ocieplenie budynku w zabudowie niskiej. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Pokrycie blachą (blachodachówką) budynku mieszkalnego o powierzchni dachu ok. 300m kwadratowych z obróbkami blacharskimi kominów, ścianek, włazów itp. + rynny. Materiały wykonawcy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: