Strona 8 – Zlecenia Budowlane – WarszawaZlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wspólnota mieszkaniowa potrzebuje dokonać remontu, rynien i ew. innych obróbek blacharskich w kamienicy 4-ro kondygnacyjnej, dach jednospadowy. Termin prac – przed sezonem zimowym. Prosimy o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę cyklinowanie oraz olejowanie dwóch pomieszczeń. Pierwsze o powierzchni około 80m2, drugie o powierzchni około 40m2. 80m2 to merbau, 40m2 to jatoba. Olejowanie 2 krotne olejem jednoskładnikowym.

Lokalizacja

Zlecimy cyklinowanie, koloryzację i lakierowanie ok. 100m2 klepki. Lokalizacja Wa-wa Wawer. Usługa do wykonania na dziś. Pilne. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

1. Czego oczekujemy? 2. Czego żądamy? 3. Informacje dodatkowe 1. Czego oczekujemy? 1.1) Oczekujemy złożenia oferty cenowej na wykonanie budynku do końca lutego 2010 r. 1.2) Oczekujemy że wykonawca posiada doświadczenie w wykonywaniu prac jak w zapytaniu

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku wielorodzinnego 5-piętrowego. Stan surowy zamknięty. Proszę tylko o konkretne oferty zawierające rozsądne, atrakcyjne ceny oraz dane teleadresowe firm je składających, ułatwiające możliwość ewentualnego kontaktu.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie budowy osiedla 26 bliźniaków, pow.2x160m2. Zakres prac: stan developerski z więźbą dachową, elewacją oraz tynkiem wewnętrznym. Proszę o podanie ceny za robociznę. Materiał zapewnia inwestor. Proszę tylko o konkretne oferty zawierające rozsądne, atrakcyjne ceny oraz dane teleadresowe firm

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję dewelopera, który zrealizuje projekt architektoniczny na istniejącej działce – gwarantowany zysk ze sprzedaży domu lub w razie niepowodzenia tego projektu “małej deweloperki” ja pokryję wszystkie koszta budowy. Projekt jest oryginalny i niepowtarzalny – koncepcję wyślę zainteresowanym na maila.

Lokalizacja

Wspólnota zleci montaż kamery z oprzyrządowaniem na klatce schodowej. Możliwe rozszerzenie zlecenia w przyszłości. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Proszę o oferty na wymianę domofonów. Budynek 6 klatek schodowych, na każdej klatce 8 lokali, ale prosimy o dodatkowy kod dla listonosza i gospodarza budynku. Usługa ma dotyczyć pełnego zakresu wraz z montażem unifonów. Domofon elektroniczny.

Lokalizacja

Wspólnota zleci wymianę domofonów w budynku 6-cio klatkowym. Prosimy o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: