Zlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zapraszam do składania ofert na wykonanie naprawy placu manewrowego wykonanego z kostki betonowej 8cm fazowanej. Sumaryczna powierzchnia placu do naprawy ok. 4000m2. Wykaz pól składających się na tę powierzchnię znajduje się na załączonym rysunku, gdzie zaznaczone są etapowania wykonywanych napraw.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie naprawy płyt chodnikowych granitowych na dziedzińcu: wymianę uszkodzonych płyt, flekowanie niewielkich ubytków, poziomowanie wystających elementów. Materiał-granit “strzegom” – dostarcza wykonawca swoim transportem. Sposób zapłaty- przelew po odbiorze. Potrzebuję faktury. Gwarancja na 12 mies.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie napraw płyt chodnikowych granitowych na dziedzińcu: wymianę uszkodzonych płyt, flekowanie niewielkich ubytków, poziomowanie wystających elementów. Materiał-granit “strzegom” – dostarcza wykonawca swoim transportem. Sposób zapłaty- przelew po odbiorze. Potrzebuję faktury. Gwarancja na 12 mies.

Lokalizacja

Jesteśmy zainteresowani ofertami na położenie kostką Bauma. Na drogach i ścieżkach osiedlowych, na terenie naszej spółdzielni – teren o powierzchni 1.200m2.

Lokalizacja

Zlecenie dotyczy przełożenia istniejącej kostki bauma. Powierzchnia 400m2 z czego 330m2 leży od 13 lat na ustabilizowanym podłożu, pozostałe 70 m2 na podłożu po wykopie pod fundament budynku. Należy wykonać niewielką niwelację w celu uzyskania odpowiednich spadków. Dodatkowo ułożenie 70mb

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ok. 200m2 nawierzchni z łupka granitowego (odpadów granitowych). Interesuje mnie zakup towaru (kolor szary lub szaro-rudy) wraz z kompleksową usługą. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Interesuje mnie ułożenie opaski w około budynku o szerokości około 80 cm długości około 30mb wraz z obrzeżami i obróbką przy oknach piwnicznych, ułożenie kostki na podjeździe około 63m2. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Zatrudnię brukarzy z okolic Warszawy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa zleci solidnej firmie wykonanie robót brukarskich. Całość robót obejmie usunięcie i wywóz starego chodnika betonowego oraz ułożenie kostki betonowej szarej 8 cm (ok.115 m2) i cienkich obrzeży (ok.140 m). Wszelkie zapytania i oferty ze szczegółowym kosztorysem obejmującym

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o przedstawienie oferty na ułożenie kostki 6cm na powierzchni 1000 m2. Proszę o kontakt pod numer tel. Z poważaniem Janusz Dzik

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: