Zlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę ułożenie ok. 120m kostki brukowej na działce. 80m wjazdy i ok 40 chodniki. Czekam na oferty na gotowo – ile kosztuje 1m kwadratowy z podbudową i materiałem. Kostka HOLAND.

Lokalizacja

Schody prowadzące od furtki do wejścia do budynku – asfaltowe w złym stanie częściowo zapadnięte – konieczna jest wymiana nawierzchni i częściowa przebudowa aby powstał podjazd dla wózków. Z uwagi na brak funduszy remont musi być ograniczony do najtańszych technologii

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, zakres robót: Część pierwsza 1. wykorytowanie pod nawierzchnię 228m3, 2. ułożenie krawężników 214mb, 3. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o gr 20 cm. na warstwie piasku o gr. 10 cm.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie przepustów i obiektów mostowych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Potrzebni generalni wykonawcy inwestycji zagranicznych: 10 budów w Niemczech (osiedla mieszkaniowe, biurowce, remonty mieszkań) – wartość 20 mln Euro. 1 budowa w Afryce Północnej (osiedle mieszkaniowe) – wartość 100 mln Euro. 1 budowa (klinika na Śląsku) wartość 10 mln PLN.

Lokalizacja

Poszukujemy profesjonalnej firmy do wykonania generalnego remontu kamienicy w centrum Sopotu. W zakresie robót między innymi: – budowa podziemnego parkingu, – remont dachu, elewacji, – remont wnętrza kamienicy, – wykonanie instalacji wewnętrznych.

Lokalizacja

Rozbudowa domu jednorodzinnego, 22m2. W celu wyceny skontaktować się po projekt i specyfikacje. Rozpoczęcie realizacji od zaraz. Miejsce realizacji Komorów k/Warszawy.

Lokalizacja

Proszę o skosztorysowanie budowy domu według projektu “Z60” ze studia Z500. Mam nadzieję rozpocząć budowę we wrześniu. Jestem również zainteresowany technologią drewnianą z keramzytem w środku. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Dla swojego klienta poszukujemy firmy budowlanej do wykonania rozbudowy domu. Dom w podstawie ma 10x10m. Rozbudowa polegać na wykonaniu klatki schodowej zewnętrznej, ściany klatki z betonu komórkowego, wzmocnione trzpieniami żelbetowymi i wieńcami. Klatka łączy piwnice, parter i poddasze użytkowe.

Lokalizacja

1. Fundamenty; 2. Wykonanie ocieplenia ścian fundamentowych i zamknięcie wykopów. 3. Wykonanie elementów konstrukcji budynku, ścian i stropów. 4. Wykonanie podłogi na gruncie w piwnicy.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: