Strona 12 – Zlecenia Budowlane – WarszawaZlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie odkopanie i izolacje fundamentów o pow. 60m2 oraz docieplenie i otynkowanie budynku o pow.ok.160m2. Segment na Sadybie w Warszawie. Tylko profesjonalne wykonawstwo w roku bieżącym. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie docieplenie 2 ścian szczytowych budynku Wspólnoty Mieszkaniowej. Materiał dostarcza wykonawca, zapłata przelewem po wystawieniu faktury. Gwarancja 5 lat, pożądane referencje dot. prac dociepleniowych. Termin zakończenia prac 31.10.2009.

Lokalizacja

Jesteśmy właścicielem budynków na Mokotowie. Chcielibyśmy ocieplić 50 – letni budynek biurowo-magazynowy oraz oczywiście zmienić jego wizerunek poprzez profesjonalnie zrobioną elewację. Wszystkie prace i materiały po stronie zleceniobiorcy. Prace w 2010 r. Mile widziany kosztorys z wizualizacją.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji na domkach jednorodzinnych pow 200-300m2. Termin od 08.07. 1000 m2 miesięcznie. Proszę o oferty: cena, robocizna i robocizna z materiałem.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji na terenie Wrocławia powierzchnia 25 000m2. Proszę o podanie ceny z materiałem i dodatkowo z rusztowaniem. Termin realizacji sierpień 2009. Proszę o kierowanie ofert firm z minimum 3-ma brygadami i z doświadczeniem.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie 25 tys m2 elewacji na terenie Warszawy. Proszę o podanie ceny z rusztowaniem.

Lokalizacja

Wykonanie izolacji ścian zewnętrznych na poziomie piwnic budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Zakres: 1.Zdjęcie opaski z płyt betonowych 50×50 cm na długości 60 mb 2.Rozkucie płyt betonowych gr 10 cm przy wejściach do klatek schodowych – 18 m2 oraz rozkucie schodów żelbetowych:

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji na trenie Warszawy i okolic. Proszę o podanie ceny z materiałem, rusztowaniami i robocizny.

Lokalizacja

ZAPYTANIE O CENĘ Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przedkłada zapytanie o cenę wykonania następujących prac remontowo – budowlanych na nieruchomości przy ul. Wandy 6 w Warszawie: 1. Ocieplenia dwóch ścian szczytowych i dwóch ścian osłonowych. Powierzchnia ścian szczytowych: 139,28 m2 każda

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Wspólnota Mieszkaniowa w Warszawie poszukuje wykonawcy robót termoodernizacyjnych (docieplenie ścian styropianem + elewacja oraz remont dachu z dociepleniem). Dwa budynki, 5 kondygnacji o łącznej powierzchni 3000 m2. Inwestycja w ramach kredytu z premią termomodernizacyjną.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: