Strona 10 – Zlecenia Budowlane – WarszawaZlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę docieplenie stropodachów metodą natryskową w dwóch budynkach wspólnoty mieszkaniowej w Warszawie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę uzupełnienie i malowanie elewacji budynku wspólnoty mieszkaniowej w Warszawie dwuklatkowego, trzykondygnacyjnego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę docieplenie budynku wspólnoty mieszkaniowej dwu-klatkowego, trzykondygnacyjnego w Warszawie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę remont/modernizację elewacji: – uzupełnienie i malowanie elewacji, – wymiana rynien, – naprawa balkonów, – malowanie dachu (blacha), – ewentualnie profile dekoracyjne wokół okien i drzwi. Dom jednorodzinny, trzy kondygnacje.

Lokalizacja

Wykonanie prac izolacyjnych, uszczelniających przykrywę luku montażowego w fosie na Dziedzińcu Wielkim Zamku Królewskiego w Warszawie: 1. Analiza sytuacji. 2. Demontaż nawierzchni z kamieni rzecznych. 3. Wylanie betonowej warstwy spadkowej. 4. Izolacja nawierzchni warstwami. 5. Organizacja odprowadzenia wód opadowych do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam zlecę położenie kleju i tynku (jest już położony stropian na 80%powierzchni domu). Ilość ok. 180m2. Proszę o oferty z materiałem jak i na samą robociznę.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie projektu docieplenia budynku i remontu balkonów wraz z kosztorysem inwestorskim. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam serdecznie, poszukuję firmy, która wykona wyrównanie i ocieplenie ściany starego budynku poprzez: – zamontowanie konstrukcji z kantówki drewnianej, – osadzenie 2 szt. drzwi i 5 szt. okien, – obudowę płytą OSB, – ocieplenie wełną twardą, – położenie tynku z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę otynkowanie domu. Dom zbudowany z Ytonga. Jedna lukarna murowana, do ocieplenia z zewnątrz – styropian posiadam. Proszę o podanie kosztu robocizny oraz materiału w rozbiciu na pozycje. Informacyjnie – nie potrzebuję faktury.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy elewacji z białego kamienia carrara ok. 200 mkw i bazaltu ok. 17 0mkw gr. 3cm. Elewacje trzeba położyć na budynku 4-mieszkaniowym w Warszawie (okolice blue city). Maksymalna wysokość na której ma być montowany kamień to +10metrów. Proszę o

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: