Strona 11 – Zlecenia Budowlane – WarszawaZlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukuję do współpracy ekipy wykonującej elewacje budynków z kamienia na terenie Warszawy. Chodzi o wymianę uszkodzonych płyt w elewacji.

Lokalizacja

Witam Zlecę docieplenie stropów garaży wełną mineralną gr 10 i 12cm. Materiał wykonawcy wg. systemów. 1. Wierzchnia warstwa zbrojona i zaciągnięta klejem na gładko bez mocowania mechanicznego. 2. Wierzchnia warstwa natryskowa w kolorze białym.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie bloku W-wa Praga Płd. Wymiary 9x33m wys. 12m ok. 1000m2 Styropian 12 + tynk silikatowy. Kompleksowa obsługa czyli materiał, robocizna, rusztowanie itp. Faktura,gwarancja. Rozpoczęcie kwiecień 2010r.

Lokalizacja

Składałam ofertę na wykonanie docieplenia naszego budynku Hoża 35 styropianem o grubości 12-15 cm interesuje mnie cena za 1m2 w pełnym zakresie tj zakup materiałów transport, rusztowania itp. Płatne przelewem, wymagana gwarancja. Przed dociepleniem konieczny jest remont balkonów tj. wzmocnienie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie uszczelnienia dylatacji w garażu podziemnym na terenie wspólnoty mieszkaniowej. Na wykonane prace oczekuję gwarancji co najmniej 24 m-cy. Szczegółowe informacje pod nr telefonu podanym w danych kontaktowych.

Lokalizacja

Ocieplenie budynku wielorodzinnego trzypiętrowego z wielkiej płyty. Powierzchnia elewacji 1200m2. Materiały w gestii wykonawcy. Zapłata przelewem. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Potrzebna brygada do ocieplenia elewacji budynku wielorodzinnego w Warszawie. Z materiału powierzonego wraz z trasowaniem i wierceniem otworów pod kamień. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej poszukuje firmy do wykonania izolacji przeciwwodnej stropu podziemnej hali garażowej w części znajdującej się pod ogródkami. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Około 600m elewacji (styropian, klej, struktura, farba) – tynk WEBER. Posiadam komplet materiałów. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie ocieplenie elewacji na wełnie 11 000 m2, proste budynki. Tylko brygady, praca w Austria. Płacone co tydzień 50 zł za m2 netto. Zakwaterowanie po naszej stronie. Legalnie zgłoszenie do pracy w Austrii.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: