Zlecenia Budowlane - Warszawa

Zlecenia Budowlane - Warszawa

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Lokalizacja

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję firmy która dokona przeglądu i ewentualnej napraw systemu wentylacji mechanicznej garażu podziemnego wysterowywanego gazeksami. Cała instalacja miała 4 różnych wykonawców stąd różna automatyka. W sprawie obejrzenia instalacji proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej progu w bramie przesuwnej prowadzącej na plac magazynowy dużego marketu w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Hurtownia kamienia naturalnego zleci montaż kamienia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, zlecę wykonanie parkingu przy pawilonie handlowym Biedronka w Piotrkowie Trybunalskim. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu przekazania dokumentacji.

Lokalizacja

Zlecimy wykonanie blatu kamiennego w kuchni i wyspie kuchennej. Prosimy o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie chodników i dojść do budynku wspólnoty mieszkaniowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie miejsc postojowych na terenie posesji wspólnoty mieszkaniowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: