Zlecenia Budowlane - Kraków

Zlecenia Budowlane - Kraków

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie zjazdu z drogi powiatowej. Do wykonania są roboty ziemne, osadzenie przepustu oraz kostka brukowa. Zainteresowanym prześlę plan szczegółowy. Proszę o oferty cenowe łącznie z materiałem.

Lokalizacja

Jesteśmy producentem wysoce prefabrykowanych domów gotowych (wysoce energooszczędnych i pasywnych). Obecnie szukamy do współpracy przedsiębiorczego reprezentanta indywidualnego lub firmę do objęcia generalnego przedstawicielstwa na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy: – Dom Wzorcowy na terenie Warszawy; – wsparcie merytoryczne i marketingowe.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ścian i stropów żelbetowych. Ściany od 1 piętra do 5 piętra – 2.500m2. Stropy od 2 piętra do 5 piętra – 3.000m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie stanu surowego zamkniętego. Dom o powierzchni 173 m2 (143m2 + garaż dwustanowiskowy).

Lokalizacja

Witam, zlecę budowę domu do stanu surowego, lub stanu deweloperskiego. Termin realizacji to wiosna, lato 2010 Proszę o wycenę z materiałem i bez materiału. Proszę również o podanie czasu realizacji. Projekt domu można obejrzeć na stronie

Lokalizacja

Zlecę oczyszczenie i pomalowanie pokrycia dachowego z blachy gładkiej. Orientacyjny kont dachu: 12%. Powierzchnia; 350 m2. Proszę o oferty na robociznę jak i zaproponowanie materiałów do w/w prac.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie robót ciesielskich przy płycie dennej 1400m3 Ściany Żelbetowe gr.30cm 760 m2 Ściany Żelbetowe gr.25cm 540 m2 Ściany Żelbetowe gr.15cm 160 m2 Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie prac remontowych dekarskich w budynku wielorodzinnym (wspólnota) – 21 mieszkań w Krakowie ul.Słomczyńskiego. Oraz prace związane z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem. Proszę o oferty. Sprawa pilna.

Lokalizacja

Zlecę remont dachu na domku jednorodzinnym, w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci naprawę dachu. Pokrycie papą ok. 1.000m2. Na 500m2 odgromy. Kominy wentylacyjne, piony wentylacyjne, część rynien. Istotne cechy oferty to: 1.cena, 2.gwarancja, 3.doświadczenie w branży.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: