Zlecenia Budowlane - Łódź

Zlecenia Budowlane - Łódź

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie ścianek działowych i zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Mam do wykończenia duży pokój w blokach interesuje mnie cena za gładzie i sufit podwieszany oraz montaż paneli pokój ma 21m2. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie gładzi, sufitów podwieszanych, podłogi , glazury i terakoty. Remont łazienki, kuchni, parapety, drzwi itd. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Przebudowa budynku mieszkalnego ze zmianą sposobu użytkowania na biurowy o kubaturze 1.000m3 obejmująca: 1) w branży budowlanej – rozbiórkę przybudówki, pogłębienie piwnic. rozbiórkę dachu, stropu, ścian działowych, wykonanie stropu, nadbudowa ścian, wykonanie dachu, termoizolacji, ścian działowych, dobudowa klatki schodowej i

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję solidnych wykonawców wykończenia wnętrz. Możliwość dłuższej współpracy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Do remontu mieszkanie o pow. 65 mkw: – w łazience, toalecie płytki ścienne i podłogowe razem ok. 40 mkw, – w kuchni stiuk ok. 11m kw. oraz 6m gres podłogowy, – pozostałe gładź i malowanie (dodatkowo 2 ściany ok. 20

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę układanie gresu, duże ilości posadzek, 20zł/m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Chcielibyśmy wyłożyć całą halę produkcyjną płytkami. Wysokość hali 3 m, powierzchnia 80 m2. Siedziba firmy mieści się w Łodzi. Proszę o przesłanie oferty/kosztorysu oraz czasu wykonania usługi na adres mailowy.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Poszukuję wykonawcy do wykonania remontu klatki schodowej w centrum Gdyni w kamienicy czterokondygnacyjnej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu przesłania pełnej dokumentacji technicznej. Oferta winna zawierać całość wraz z wykonaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja