Zlecenia Budowlane - Katowice

Zlecenia Budowlane - Katowice

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu przesłania pełnej dokumentacji technicznej. Oferta winna zawierać całość wraz z wykonaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Konieczne oględziny. Chodzi o instalację w kamienicy 4-rodzinnej. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecimy wykonanie kompleksowe instalacji elektrycznych wznoszonego budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Katowicach. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu przekazania całej dokumentacji drogą elektroniczną. W zakresie możliwe jest oprócz wod-kan z armaturą, wykonanie C.O., wentylacji, inst. elektrycznych. Obiekt nowo projektowany w Katowicach.

Lokalizacja

Zlecimy do wykonania instalacje wod-kan c.o gaz wentylacja mechaniczna w budowanym budynku wielorodzinnym w Katowicach O kontakt prosimy firmy z doświadczeniem oraz z referencjami.

Lokalizacja

Jesteśmy użytkownikami dwóch central wentylacyjno-klimatyzacyjnych w/w firmy od dziesięciu lat. Zainteresowani jesteśmy firmą która zajęłaby się stałą konserwacją i ewentualnymi naprawami. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę prace murarskie, malarskie, wyburzeniowe, płytkarskie oraz w zakresie suchych zabudów. Prace do wykonania w rejonie Gliwic i Katowic w zależności od wielkości firmy. Zakres prac będzie negocjowany. Termin rozpoczęcia prac: od zaraz.

Lokalizacja

Od zaraz potrzebna brygada 5 – 6 osób do robót murarskich “SILKA” gr. 24 x 24cm – ściana zewnętrzna. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy murowanie ścian zewnętrznych z pustaków max, kominów oraz ścian działowych. Zlecenie obejmuje wykonanie prac na nowo wznoszonym budynku wielorodzinnym. Dostarczanie materiału oraz forma płatności do uzgodnienia. Prosimy o konkretne oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję kierownika budowy. Inwestycja: budowa domu jednorodzinnego (piwnica, parter, poddasze użytkowe) w Katowicach. Rozpoczęcie wrzesień 2010r.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: