Zlecenia Budowlane - Katowice

Zlecenia Budowlane - Katowice

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę ocieplenie obiektu o powierzchni ok. 900m2. Wysokość budynku 11m, brygadzie lub małej firmie. Termin rozpoczęcia prac 5.10.2010r. Oferty z ceną tylko robocizny.

Lokalizacja

Zlecę położenie papy termozgrzewalnej – ok.600 m2. Proszę o cenę wraz z warstwą podkładową.

Lokalizacja

Poszukuję rzetelnych i fachowych firm – podwykonawców do dociepleń budynków jednorodzinnych. Dom Rogoźnik – ok. 200m2 Dom Pyrzowice – ok. 160m2 Proszę o oferty (wraz z materiałem) w kwocie brutto w przeliczeniu na 1 m2 zawierające wszystkie koszty (materiał, robocizna,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie około 100m2 elewacji parteru domu jednorodzinnego pokrytej drewnem egzotycznym, wraz z ociepleniem (kompleksowo. Przewiduję pod deską wełnę około 10cm-15cm (na gotowo elewacja ma mieć 15cm grubości). Na załącznikach widać która część elewacji parteru ma zostać obłożona drewnem, a

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Praca polega na montażu rusztu drewnianego, ociepleniu wełną mineralną, następnie założeniu folii paroizolacyjnej i montażu paneli drewnianych impregnowanych. Brygada 4-6 osobowa z własnym sprzętem i środkiem transportu. Praca na terenie całej Polski. Oferty proszę składać na maila podanego w danych

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję ekip do ociepleń, styropian + akryl, i wełna + deska na ruszcie drewnianym. Praca od zaraz Materiały i rusztowania czekają. Kontakt telefoniczny do 22.00.

Lokalizacja

Witam serdecznie. Szukam firm podwykonawczych wykonujących ocieplenia budynków zarówno bloków jak i domków jednorodzinnych. Duża liczba zleceń. Proszę o oferty cenowe za m2 z materiałem i bez.

Lokalizacja

Do wykonania jest docieplenie wznoszonego budynku wielorodzinnego w Katowicach w ilości ok. 1600m2. Prosimy o kontakt tylko firmy z doświadczeniem i referencjami.

Lokalizacja

Generalny wykonawca zleci wykonanie robót elektrycznych, niskoprądowych oraz instalacji powiadamiania P.POŻ. Miejsce wykonania zlecenia Kalwaria Zebrzydowska. Zlecenie obejmuje wykonanie instalacji w kompleksie hotelowo-restauracyjno-rekreacyjnym. Poszukujemy tylko firm bezpośrednio wykonujących roboty elektryczne (bez podwykonawców).

Lokalizacja

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu przesłania pełnej dokumentacji technicznej. Oferta winna zawierać całość wraz z wykonaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: