Zlecenia Budowlane - Wrocław

Zlecenia Budowlane - Wrocław

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie zlecenie wykonania wykopu pod fundamenty 9 * 9 * 1,6m, w Nowym Mieści n/Wartą, z transportem urobku i jego utylizacją. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecimy kompleksową obsługę geodezyjną budowy osiedla (6 budynków mieszkalnych z wbudowanymi lokalami usługowymi i garażami podziemnymi wraz z zagospodarowaniem terenu). Lokalizacja: w Polanicy Zdrój. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wytyczenie budynku jednorodzinnego – 7 osi. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę odświeżenie granic dwóch działek budowlanych umiejscowionych blisko siebie. I działka – ok 3400m2 – ok 9 narożników. II działka – ok 900m2 – 5 narożników. W przypadku dobrej ceny i szybkiego terminu realizacji do wytyczenia będzie także trzecia działka.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie opinii elektrycznej do odbioru domu w gminie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej, domofonowej oraz antenowej. W budynku 3 piętrowym (12 mieszkań). Proszę o oferty cenowe za samo wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie przeglądu okresowego wewnętrznej instalacji gazowej w 5-ciu budynkach wielorodzinnych – na terenie Wrocławia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę podłączenie trzech pieców akumulacyjnych dynamicznych firmy Dimplex oraz jednej płyty indukcyjnej w kuchni. Termin wykonania usługi możliwie jak najszybszy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę prace instalacyjne CO, wodno-kanalizacyjne, gaz w budynku 3 piętrowym, 12 mieszkań 2 piece CO. Proszę o oferty cenowe za robociznę.

Lokalizacja

Firma zleci rozbiórkę i przemurowanie komina. Praca dla doświadczonych – utrudnienia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: