Zlecenia Budowlane - Wrocław

Zlecenia Budowlane - Wrocław

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie elewacji na nowo budowanym budynku. Budynek w stanie surowym zamkniętym, do wykonania rozłożenie styropianu, siatki z klejem i tynku strukturalnego ceresit granulacja 1,5mm. Styropian 15 cm, miejscami mniej min na cokołach. Materiał inwestora.

Lokalizacja

Styropian 10cm tynk akrylowy 2,2mn ok. 200m2. Proszę o oferty z materiałem i bez.

Lokalizacja

Do wykonania 300m2 elewacji (styropian, klej, siatka, klej, tynk struktura malowany, faktura baranek). Proszę o ofertę na robociznę.

Lokalizacja

Spółka z o.o zleci malowanie elewacji domów wielorodzinnych we Wrocławiu 8 pięter. Proszę o podanie ceny za 1 m2 robocizny z uwzględnieniem rusztowania,materiał inwestora i wersję z materiałem. Praca od zaraz decyduje cena i jakość.

Lokalizacja

Zlecę remont – malowanie elewacji zewnętrznej budynku mieszkalnego h=22m szer. 16m wraz z wymianą obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych. Dostawa materiałów, obrusztowanie lub podnośnik w gestii wykonawcy. Przy wyborze wykonawcy decydują: cena, gwarancja na wykonanie, termin realizacji, referencje. Proszę

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę malowanie elewacji budynku mieszkalnego (plomba 6 kond.) wraz z wymianą obróbek blacharskich rynien i rur spustowych we Wrocławiu. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Interesuje mnie ocieplenie hali we Wrocławiu – 400m2 + dach 600m2 metodą „lekko-mokrą”. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Dom ok. 170m2 (dom bez piwnicy), zlecę wykonanie prac stanu “zero”. Wykopy pod ławy fundamentowe zalanie ławoraz wykonanie fundamentów jak na rysunku wraz z wykonaniem warstwy podkładowej podłogi na gruncie oraz przepustów pod wszelkie instalacje i innych prac związanych ze

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukujemy podwykonawcy – roboty ziemne i przygotowanie terenu pod fundamenty. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Dom ok. 170m2 (dom bez piwnicy), zlecę wykonanie prac stanu “zero”. Wykopy pod ławy fundamentowe zalanie ław ,oraz wykonanie fundamentów jak na rysunku wraz z wykonaniem warstwy podkładowej podłogi na gruncie oraz przepustów pod wszelkie instalacje, i innych prac związanych

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: