Zlecenia Budowlane - Szczecin

Zlecenia Budowlane - Szczecin

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wytynkowanie 15tys. m2, tynk cementowo-wapienny. Duże powierzchnie. Proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Wykonanie tynków gipsowych mechanicznych (podłoże – Silka) wraz z materiałem – ok. 800m2. Początek w drugiej połowie maja 2010r; zakończenie po dwóch tygodniach. Płatne przelewem po 14 dniach, faktura, gwarancja 3 lata. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie terakoty na pow. 75m2 glazura ok. 80m2 – płytki od 10x10cm do 40×60 plus spoinowanie, równe powierzchnie. Interesuje mnie cena za m2. Praca w Szczecinie od połowy lipca bez faktury.

Lokalizacja

Witam, poszukuję samodzielnych kafelkarzy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję kafelkarzy do wykonania okładzin z gresu w ilości ok 4 tysiące m2. Interesują mnie firmy mogące wystawiać faktury lub rachunki posiadające własny sprzęt. Proszę o kontakt w godz 8.30-15.30.

Lokalizacja

Szukam mistrza glazurnika z dyplomem na wykonanie zlecenia 5 łazienek w domkach jednorodzinnych. Praca od zaraz kontakt tel. Czekam na oferty.

Lokalizacja

Poszukuje firmy wykonującej okładziny z gresów w ilościach ponad 3tys. m2. Do wykonania posadzki, tarasy wraz z izolacją, łazienki wraz z izolacją, schody, cokoły proszę o podanie cen na wszystkie rodzaje prac. Interesują mnie tylko firmy z własnym sprzętem. Czynnikiem

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę odśnieżanie dużych połaci dachu – zima 2010-2011. Potrzebna ekipa 2 x 10 osób wraz z własnym sprzętem oraz ważnymi badaniami lekarskimi i wysokościowymi (bhp). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę odśnieżanie dużych połaci dachu – kilka obiektów budowlanych . Firmie posiadającej sprzęt i własny transport. Proszę o oferty z podaniem wyceny, np. pow. 1.000 m2.

Lokalizacja

Witam Poszukuję firm i osób z badaniami wysokościowymi z terenu Katowic i Bielska Białej, praca od zaraz. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja