Strona 5 – Zlecenia Budowlane – SzczecinZlecenia Budowlane - Szczecin

Zlecenia Budowlane - Szczecin

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wytynkowanie 15tys. m2, tynk cementowo-wapienny. Duże powierzchnie. Proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Wykonanie tynków gipsowych mechanicznych (podłoże – Silka) wraz z materiałem – ok. 800m2. Początek w drugiej połowie maja 2010r; zakończenie po dwóch tygodniach. Płatne przelewem po 14 dniach, faktura, gwarancja 3 lata. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie terakoty na pow. 75m2 glazura ok. 80m2 – płytki od 10x10cm do 40×60 plus spoinowanie, równe powierzchnie. Interesuje mnie cena za m2. Praca w Szczecinie od połowy lipca bez faktury.

Lokalizacja

Witam, poszukuję samodzielnych kafelkarzy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję kafelkarzy do wykonania okładzin z gresu w ilości ok 4 tysiące m2. Interesują mnie firmy mogące wystawiać faktury lub rachunki posiadające własny sprzęt. Proszę o kontakt w godz 8.30-15.30.

Lokalizacja

Szukam mistrza glazurnika z dyplomem na wykonanie zlecenia 5 łazienek w domkach jednorodzinnych. Praca od zaraz kontakt tel. Czekam na oferty.

Lokalizacja

Poszukuje firmy wykonującej okładziny z gresów w ilościach ponad 3tys. m2. Do wykonania posadzki, tarasy wraz z izolacją, łazienki wraz z izolacją, schody, cokoły proszę o podanie cen na wszystkie rodzaje prac. Interesują mnie tylko firmy z własnym sprzętem. Czynnikiem

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Jako Generalny Wykonawca zlecimy wykonanie prac ziemno-fundamentowych w zachodniej Wielkopolsce. Hala o powierzchni 750 m2. Dokumentację projektową fundamentów prześlemy w formie elektronicznej po dokonaniu zapytania droga mailową. Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja

Jako Generalny Wykonawca zlecę wykonanie prac ziemno – fundamentowych hali i biurowca o łącznej powierzchni w obrysie fundamentów 1200 ok. m2. Proszę o składanie ofert w zakresach: – hala, – biurowiec. Wykonawstwo + materiał.

Lokalizacja

Zlecę prace dla instalatorów okablowania strukturalnego i elektrycznego. Instalacje natynkowa, okablowanie 6 kategoria bez ekranu, 1 punkt 3xRJ45 i 1 data. Pomiary elektryczne, dynamiczne, założenie rozdzielni. Proszę o oferty.

Lokalizacja