Zlecenia Budowlane - Szczecin

Zlecenia Budowlane - Szczecin

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Oczyszczalnia na od 6 do 10 osób. Powierzchnia działki 2000 mkw. We wsi Leszczyn, woj. Zachodniopomorskie. Proszę o podanie kosztów jak i na ile udzielona zostanie gwarancja. Oczyszczalnia będzie podłączona albo do jednego domu albo do dwóch w zależności od

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Przeglądy mają dotyczyć budynków mieszkalnych szt. 116 w Szczecinie. Zapłata przelewem na podstawie faktury VAT po dokonaniu odbioru protokółów przeglądów. Druk protokółu do wglądu w siedzibie SCR. Finalizacja zlecenia przewidywana na koniec października.

Lokalizacja

Poszukuję solidnej firmy wykonawczej specjalizującej się w pracach szpachlarsko-malarskich nastawionej na stałą współpracę. Proszę o przesyłanie ofert na wykonanie gotowej usługi (przygotowanie podłożą, szpachlowanie, malowanie) na adres mailowy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Poszukuje firmy wykonującej prace malarskie w ilościach powyżej 10tys. m2. Malowanie farbami lateksowymi oraz akrylowymi zarówno na biało jak i w kolorze. Interesują mnie tylko firmy z własnym sprzętem. Czynnikiem decydującym o zatrudnieniu firmy jest cena.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie prac murowych i żelbetowych z powierzonych materiałów na budowie budynku biurowego – parterowego w Stargardzie Szczecińskim. Powierzchnia zabudowy: około 380 m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Do wykonania: – około 800m2 ścian działowych, – około 500mb kominów wentylacyjnych, – około 500m2 obmurówek. Miejsce realizacji Gorzów Wlkp. Termin rozpoczęcia od zaraz.

Lokalizacja

Podejmiemy współpracę z firmami murarskimi. Prace na terenie Szczecina, 5000m. Proszę o kontakt do 16.

Lokalizacja

Zlecę wymurowanie ścian działowych w technologii Silka w ilości około 800m2 oraz wymurowanie kominów wentylacyjnych w ilości około 1500 mb. Oferta tylko dla firm.

Lokalizacja

Poszukujemy ekip tynkarskich do tynków cementowo-wapiennych od zaraz, praca na terenie Szczecina. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy tynków cementowo-wapiennych kat III w ilościach ponad 10tys. m2. Interesują mnie tylko firmy z własnym sprzętem. Czynnikiem decydującym o zatrudnieniu firmy jest cena. Proszę o składanie ofert drogą mailową.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: