Zlecenia Budowlane - Oława

Zlecenia Budowlane - Oława

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę budowę budynku mieszkalnego parterowego w technologii Ytong (możliwość budowy większej liczby domów) w stanie surowym otwartym, ewentualnie z dachem (dachówka wraz z całym systemem Brass). Ława zbrojona, ściany fundamentowe z bloczka betonowego ocieplane styropianem, zaciągnięte siatką i klejem, płyta

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Budowa stanu surowego, budynek dwurodzinny bliźniak wg projektu archon dom w klematisach 5 fundament z bloczka betonowego ściany pustak ceramiczny strop teriva, interesuje mnie również dach. Budowę chcę rozpocząć na wiosnę. Interesują mnie referencje, miejsca wykonanych robót, kalkulacje cenowe. Proszę

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Dach dwuspadowy z dwoma lukarnami. Interesuje mnie kompletne wykonanie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie docieplenia bloku w Oławie, powierzchnia do ocieplenia – 800m2. Sama robocizna, rusztowania rozstawione. Przyklejenie styropianu i zatopienie siatki bez tynku. Cena 28 zł /m2. Wymagana faktura.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie studni wierconej do zasilania budynku jednorodzinnego w wodę. Wraz z określeniem miejsca odwiertu, doborem pompy, wydajności studni oraz niezbędnej średnicy rury i filtra. Oczkuję na oferty doświadczonych firm studniarskich. Mam zamiar rozpocząć budowę w marcu br.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie c.o. i instalacji wod-kan w nowo wybudowanym domu w Bystrzycy, obok Oławy. Proszę złożyć oferty na kompleksowe wykonanie prac wraz z materiałem. Piec na eko groszek. Rzuty wraz z wymiarami dostępne są na www.archon.pl projekt, dom w

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Szukam fachowej firmy, która wykona obudowę kominka w domu nowowybudowanym w Bystrzycy Oławskiej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, proszę o ofertę wykonania ścian z płyt G-K poddasza użytkowego (4 pokoje, 2 łazienki, hall). Dom jednorodzinny z dachem spadzistym, okolice Kamieńca Wrocławskiego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja