Zlecenia Budowlane – LubońZlecenia Budowlane - Luboń

Zlecenia Budowlane - Luboń

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie z powierzonego materiału chodników, opasek, parkingów i dojazdów, na powstającym osiedlu w Gnieźnie. Powierzchnia w pierwszym etapie około 1700m2. Termin wykonania: czerwiec – lipiec 2010 r. W załączniku zestawienie materiałów na całą inwestycję (przewidywaną do 2010 r). Proszę

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę cyklinowanie ok. 60 m2 nowej podłogi sosnowej, surowej wraz z montażem listew i lakierowaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie tynku zewnętrznego ok. 150 m2 z materiałem BAUMIT MVR UNI gr. 15 mm na ścianach betonu komórkowego (bardzo równe) wraz z obróbką okien na listwach dylatacyjnych. Projekt: http://www.archipelag.pl/projekty-domow/rufina/ Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie Certyfikatu Energetycznego w domu jednorodzinnym. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Szukam projektanta przyłącza wodnego – Poznań i okolice. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

Wykonanie tynku zewnętrznego w domu parterowym na ścianach Ytong. Preferowany towar to Baumit MVR UNI. Powierzchnia całkowita ścian ok. 175m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja