Zlecenia Budowlane - Głowno

Zlecenia Budowlane - Głowno

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukuję wykonawcy: montaż rynien spustowych i półrynien na budynku jednorodzinnym /piętrowym/, ok. 16 mb półrynien i ok. 16 mb rynien spustowych. Czekam na oferty telefoniczne za koszt usługi.

Lokalizacja

Zlecę docieplenie oraz wymianę parapetów zewn. budynku mieszkalnego jednorodzinnego, piętrowego, z lat 70. Lokalizacja inwestycji Głowno k/Łodzi. Powierzchnia budynku 250m2. Parapety 17mb. W wycenie proszę podać cenę poszczególnych składowych systemu docieplenia wraz z producentem: – styropian: 12cm gr.,

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie domu mieszkalnego jednorodzinnego piętrowego (ok 250m2) styropianem (z/bez) frezem – do 12 cm (biały/grafit), wymiana parapetów zewn. 11 okien /ok.13mb./-ocynk, wraz z wykonaniem elewacji akrylowej lub silikonowej -baranek, gama kolorów – podstawowa. Modernizacje planuję rozpocząć w marzec /

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę docieplenie ścian budynku mieszkalnego ok.250 mkw w miejscowości Głowno koło Łodzi. Proszę o oferty. Osoba ws kontaktu Maciek.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy biurowych ścianek działowych dźwiękochłonnych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków gipsowych agregatem. Powierzchnia do tynkowania jakieś 400 m2. Dom postawiony z Porothermu. Wymagana pisemna gwarancja na wykonane tynki Proszę o podanie ceny za samą robociznę i ceny za robociznę z materiałem wykonawcy.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja