Zlecenia Budowlane – ChrzanówZlecenia Budowlane - Chrzanów

Zlecenia Budowlane - Chrzanów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wykonanie drogi i parkingu z kostki brukowej wraz z podbudową. Łączna nawierzchnia -850m2 w tym 100mb krawężnika 15x30x100. Proszę o oferty na wykonanie

Lokalizacja

Szukam wykonawcy nawierzchni: asfaltowej, betonowej lub asfaltobetonowej (co będzie tańsze) o pow. około 27.000m2. Nośność nawierzchni: PCN 11.(MTOW 5.700kg). Płatne przelewem – 21 dni. Istnieje możliwość rozliczenia etapowego. Materiał do uzgodnienia, może być wykonawcy lub zleceniodawcy. Faktura i gwarancja.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu w systemie szkieletowym z pracowni “Domy z wizją”, projekt “Kameralny 1” w stanie deweloperskim. Proszę o przesłanie kosztorysu budowy.

Lokalizacja

Zlecę kompleksowe wykonanie ogrodzenia z siatki zgrzewanej na słupkach stalowych zabetonowanych na wys. 173cm na odcinku 250mb. Proszę o oferty cenowe na robociznę z materiałem za 1 mb ogrodzenia.

Lokalizacja

Jak w tytule, zlecimy pozyskiwanie klientów, Szukamy ludzi o szerokich horyzontach, chętnych do pracy i nie bojących się wyzwań, a także niezależnych przedstawicieli handlowych chcących uzupełnić swoją ofertę. Oferujemy nowoczesne ekologiczne, trwałe produkty i technologie budowlane o szerokim zastosowaniu, do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję firmy która dokona przeglądu i ewentualnej napraw systemu wentylacji mechanicznej garażu podziemnego wysterowywanego gazeksami. Cała instalacja miała 4 różnych wykonawców stąd różna automatyka. W sprawie obejrzenia instalacji proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej progu w bramie przesuwnej prowadzącej na plac magazynowy dużego marketu w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja