Zlecenia Budowlane - Chrzanów

Zlecenia Budowlane - Chrzanów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wykonanie drogi i parkingu z kostki brukowej wraz z podbudową. Łączna nawierzchnia -850m2 w tym 100mb krawężnika 15x30x100. Proszę o oferty na wykonanie

Lokalizacja

Szukam wykonawcy nawierzchni: asfaltowej, betonowej lub asfaltobetonowej (co będzie tańsze) o pow. około 27.000m2. Nośność nawierzchni: PCN 11.(MTOW 5.700kg). Płatne przelewem – 21 dni. Istnieje możliwość rozliczenia etapowego. Materiał do uzgodnienia, może być wykonawcy lub zleceniodawcy. Faktura i gwarancja.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu w systemie szkieletowym z pracowni “Domy z wizją”, projekt “Kameralny 1” w stanie deweloperskim. Proszę o przesłanie kosztorysu budowy.

Lokalizacja

Zlecę kompleksowe wykonanie ogrodzenia z siatki zgrzewanej na słupkach stalowych zabetonowanych na wys. 173cm na odcinku 250mb. Proszę o oferty cenowe na robociznę z materiałem za 1 mb ogrodzenia.

Lokalizacja

Jak w tytule, zlecimy pozyskiwanie klientów, Szukamy ludzi o szerokich horyzontach, chętnych do pracy i nie bojących się wyzwań, a także niezależnych przedstawicieli handlowych chcących uzupełnić swoją ofertę. Oferujemy nowoczesne ekologiczne, trwałe produkty i technologie budowlane o szerokim zastosowaniu, do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Proszę o ofertę na wykonanie posadzki do garażu podziemnego. Powierzchnia garażu około 50m2. Lokalizacja to Gdańsk. Rodzaj posadzki – betonowa/epoksydowa/przemysłowa.

Lokalizacja

Proszę o ofertę cenowo-terminową dotyczącą: 1. beton B25 – 4.5m3 2. beton B30 – 0.2m3 3. beton B15 – 0.3m3

Lokalizacja

Posadzka pod ogrzewanie podłogowe – płynna (anhydrytowa) ok. 300 m2 grubość 5-6 cm. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, określenie ceny netto za m2 posadzki. Określenie okresu gwarancji, płatność gotówką lub przelewem, bez faktury.

Lokalizacja

Zlecę solidnej firmie ułożenie 200-300m2 kostki brukowej. Oferta ważna od zaraz.

Lokalizacja

Wykonanie dodatkowego wjazdu na posesję w Elblągu oraz: 1. Wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej o szer. przęseł 2 x 3 m i wys. 1,60 m, otwieranej do wewnątrz posesji, bez samoczynnego mechanizmu otwierania bramy. 2. Odtworzenie części ogrodzenia na odcinku ok.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja