Zlecenia Budowlane - Wrocław

Zlecenia Budowlane - Wrocław

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wytyczenie budynku jednorodzinnego – 7 osi. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę odświeżenie granic dwóch działek budowlanych umiejscowionych blisko siebie. I działka – ok 3400m2 – ok 9 narożników. II działka – ok 900m2 – 5 narożników. W przypadku dobrej ceny i szybkiego terminu realizacji do wytyczenia będzie także trzecia działka.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie opinii elektrycznej do odbioru domu w gminie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej, domofonowej oraz antenowej. W budynku 3 piętrowym (12 mieszkań). Proszę o oferty cenowe za samo wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie przeglądu okresowego wewnętrznej instalacji gazowej w 5-ciu budynkach wielorodzinnych – na terenie Wrocławia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę podłączenie trzech pieców akumulacyjnych dynamicznych firmy Dimplex oraz jednej płyty indukcyjnej w kuchni. Termin wykonania usługi możliwie jak najszybszy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę prace instalacyjne CO, wodno-kanalizacyjne, gaz w budynku 3 piętrowym, 12 mieszkań 2 piece CO. Proszę o oferty cenowe za robociznę.

Lokalizacja

Firma zleci rozbiórkę i przemurowanie komina. Praca dla doświadczonych – utrudnienia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Spółka z o.o zleci malowanie korytarzy i klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych 7 pięter. Proszę o podanie ceny za 1m2 z materiałem i samą robociznę. System ZOLPAN Amadine lub Gotella z lakierowaniem lub inne propozycje. Roboty we Wrocławiu od zaraz.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie około 20 sztuk nadproży w remontowanym budynku oraz przebudowę nadproży stalowych nad wjazdem pod budynkiem na posesję. Na powyższe prace posiadam projekt konstrukcyjny. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: