Zlecenia Budowlane - Wejherowo

Zlecenia Budowlane - Wejherowo

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wykonanie ogrodzenia. Proszę o kontakt i oferty.

Lokalizacja

Poszukuję solidnych murarzy do budowy domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni 139,5 m2+ 32,5 m2 garaż. Dom w stanie surowym w Kębłowie. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie renowacji dachu płaskiego 110m2. Technologia styropapy lub twardy styropian z klejami i papą. Potrzebuję ceny za robociznę i za materiał (z wyszczególnieniem). Natychmiastowe rozpoczęcie realizacji. Do obróbki kilka kominków wentylacyjnych i komin ciepłowniczy. Możliwe zlecenie na obróbki blacharskie.

Lokalizacja

Zlecę kafelkowanie balkonu 1,5m2, Gdańsk żabianka. Materiały mam. Wiem, że to mały balkonik i zarobek niewielki, ale może ktoś ma jakąś ‘grubszą’ robotę w okolicy i miałby chwile, żeby zarobić. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu – stan surowy, około 120m2. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym.

Lokalizacja

Szukamy podwykonawców do prac związanych z kryciem dachów hal przemysłowych na terenie całej Europy. Dachy, o których mowa są powierzchni od 2.000 m2 do 100.000 m2. Zajmujemy się również remontami jak i serwisem. Pracujemy na folii i papie (sika, bauder,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie krycia dachu płaskiego ok. 450m2. Interesuje mnie sama robocizna . Proszę podać cenę za 1 mkw

Lokalizacja