Zlecenia Budowlane – WejherowoZlecenia Budowlane - Wejherowo

Zlecenia Budowlane - Wejherowo

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wykonanie ogrodzenia. Proszę o kontakt i oferty.

Lokalizacja

Poszukuję solidnych murarzy do budowy domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni 139,5 m2+ 32,5 m2 garaż. Dom w stanie surowym w Kębłowie. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie renowacji dachu płaskiego 110m2. Technologia styropapy lub twardy styropian z klejami i papą. Potrzebuję ceny za robociznę i za materiał (z wyszczególnieniem). Natychmiastowe rozpoczęcie realizacji. Do obróbki kilka kominków wentylacyjnych i komin ciepłowniczy. Możliwe zlecenie na obróbki blacharskie.

Lokalizacja

Zlecę kafelkowanie balkonu 1,5m2, Gdańsk żabianka. Materiały mam. Wiem, że to mały balkonik i zarobek niewielki, ale może ktoś ma jakąś ‘grubszą’ robotę w okolicy i miałby chwile, żeby zarobić. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę położenie kostki z polbruku około 68m2. Wykonujący dostarcza materiał. Zapłata przelewem, umowa zlecenie lub umowa – wymagana faktura. Transport własny. Gwarancja 5 lat.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu zgodnie z projektem firmy Archon “Dom w chmielu” http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-chmielu/m478f14cf66ecc w wariancie energooszczędnym. Lokalizacja w Olsztynie (woj. warm-maz).

Lokalizacja

Proszę o przedstawienie oferty i określenie wartości naprawy dachu na powierzchni ok. 1.000m2. W grę wchodzi: przejrzenie całości i naprawy punktowe jeszcze jesienią, a na wiosnę naprawa gruntowna. Materiał w gestii wykonawcy (papa termozgrzewalna na stropie kanałowym ocieplonym styropianem). Faktura

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie więźby dachowej 250m2, materiał inwestora. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentów – domek 120m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zakupimy system monitoringu na 8 kamer składający się z następujących głównych elementów: – 5 kamer zewnętrznych przewodowych, kolorowych, możliwość nagrywania w nocy, odporność na warunki zewnętrzne, zakres temperatur co najmniej -20 – +50st C – 3 kamery zewnętrzne bezprzewodowe, kolorowe,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja