Zlecenia Budowlane – ŚwidnicaZlecenia Budowlane - Świdnica

Zlecenia Budowlane - Świdnica

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam Firma zleci malowanie elewacji (około 900m2) z uzupełnieniem tynków (około 10% ubytków) we Wrocławiu. Mile widziany własny sprzęt oraz możliwość podjęcia prac w przeciągu tygodnia- dwóch. Konieczność wystawienia faktury VAT Zainteresowane firmy prosimy o składanie ofert.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentów pod dom jednorodzinny o powierzchni 12x6m. Proszę o wysyłanie wyceny na adres e-mail.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie: – przyłącze wody – 130 m, – kanalizacja – 40 m, Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam Pilnie potrzebujemy do pracy 4 murarzy, najlepiej z okolic Wrocławia, choć nie jest to warunek konieczny. Mogą to być osoby prywatne lub ekipy budowlane, praca od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja

Poszukuję osób do pracy do układania kostki betonowej (puzzle) wraz z obrzeżami. Oferta pracy w Poznaniu, do ułożenia 700m2 kostki betonowej oraz 1000m2 w Kutn. Praca od zaraz na dogodnych warunkach. Mile widziana współpraca w kolejnych zlecenia.

Lokalizacja