Zlecenia Budowlane - Andrychów

Zlecenia Budowlane - Andrychów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie zakres prac: -Wykonanie demontażu 10 szt okien na klatkach schodowych i zamurowanie otworów. -Wykonanie demontażu 8 szt okien na klatkach schodowych i montaż nowych okien plastikowych. -Wykonanie demontażu eternitu i blachy z dwóch bocznych ścian budynku-330 m2. -Wykonanie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Wykonanie tynków cem-wap.i gipsowych maszynowych.Orientacyjna ilość to 45.000m2.Materiał dostarczę sam. Nie wykluczona robocizna + materiał. Termin początek października. Loco Kraków, kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie tynków gipsowych oraz cem-wap: -Ilość 20.000 m2 -Termin ukończenia prac 02.2010 r. -Kategoria tynków-Kl.III -Z Powierzonego Materiału (Baumit) -Termin Płat.30 dni -Fakturowanie Etapami-Piętro(t.j.ok.1.500 m2)

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie tynków maszynowych: – Ilość 15.000 m2 – Blok Mieszkalny – Loco Kraków – Z powierzonego materiału-Baumit – Kategoria tynków – III – Fakturowanie, Etapami np.piętro

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu – stan surowy, około 120m2. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym.

Lokalizacja

Szukamy podwykonawców do prac związanych z kryciem dachów hal przemysłowych na terenie całej Europy. Dachy, o których mowa są powierzchni od 2.000 m2 do 100.000 m2. Zajmujemy się również remontami jak i serwisem. Pracujemy na folii i papie (sika, bauder,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie krycia dachu płaskiego ok. 450m2. Interesuje mnie sama robocizna . Proszę podać cenę za 1 mkw

Lokalizacja