Zlecenia Budowlane - Alwernia

Zlecenia Budowlane - Alwernia

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wymianę płyt poliwęglanu wraz z uszczelnieniami w świetliku dachowym. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę prace podwykonawcze – zabudowa g/k ok. 1000 m2: – 25zł/m2 – sufity podwieszane, – 15zł/mb – zabudowy rur,pionów itp., – 30zł/szt – zabudowa geberitu. Praca od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wymianę płyt poliwęglanu 10mm w świetliku dachowym – około 40 m2. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę flizowanie na metry akademiki, galerie. – 20zł/m2-kładzenie fliz, – 20zł/mb-schody, – 5zł/mb-cokół. Potrzebujemy samodzielne ekipy, jak i pojedyncze osoby.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie podjazdu do garażu i ciągów pieszych z kostki brukowej – Semmelrock Castello Antico w 2 kolorach (lub. ew. Pastella) Łączna powierzchnia – ok. 260 m2. Proszę o oferty zawierające: – informacje o technologii wykonania (liczba i głębokość warstw,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o dokładne oferty na projekt oraz budowę warsztatu samochodowego z biurem oraz zapleczem sanitarnym na 5 stanowisk z możliwością rozbudowy. Wygląd nowoczesny. Hala około 250 metrów plus biuro. Konstrukcja stalowa lub metalowa wykończona z elektryka, bramami, posadzkami –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego z częścią usługowo-produkcyjną o powierzchni zabudowy 366m2. Część usługowo produkcyjna to obiekt parterowy niepodpiwniczony w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji stalowo ryglowej pokryty blachami trapezowymi warstwowymi. Obiekt dla części mieszkalno usługowej to budynek piętrowy z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę hali z pomieszczeniami mieszkalnymi w Gminie Luzino. Zlecę budowę hali 12x22m Hala o wymiarach 12x22m. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Budowa budynku jednorodzinnego do stanu surowego zamkniętego, wg projektu na stronie www: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bajkowy/index.php Planowana wartość zamówienia – do 100 tys. zł. Objęcie funkcji kierownika budowy będzie dodatkowym atutem wykonawcy.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie dachu płaskiego – 160 m2. Obecny dach pokryty jest papą termozgrzewalną. Termin rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja