Zlecenia Budowlane - Sosnowiec

Zlecenia Budowlane - Sosnowiec

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wymianę rynny ocynk na ocynk, ok. 13mb, taras, 2 piętra. Sosnowiec – centrum.

Lokalizacja

Zlecę wymianę papy, uszczelnienie dachu płaskiego (hala magazynowa) – około 200 m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zakres robót: 1. Pokrycie blachą trapezową i ocieplenie dachu o konstrukcji z wiązarów deskowych (konstukcja już gotowa) 2. Założene rynien. Powierzchmia dachu: 236 m kw.

Lokalizacja

Poszukuję firm dociepleniowych z terenu całego kraju, proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie 2 stop fundamentowych o wymiarach 60x60x120cm wraz z wykopem pod reklamę. Miejsce usługi Sosnowiec. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę montaż monitoringu w prywatnej firmie na terenie Sosnowca (2 kamery, rejestrator, montaż). Termin wykonania: do 6.12.2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego w hali sprzedażowej. Jest to jedna powierzchnia. Termin rozpoczęcia prac ok. 15.11.2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę solidnej, rzetelnej osobie wykonanie hydrauliki z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Zabrza. Termin rozpoczęcia: od 25.11.2010r. Materiał po stronie inwestora. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma budowlana zleci wykonanie kosztorysu budowy hali produkcyjnej wym. 36x16x6. Kosztorys konstrukcji stalowej. Posiadam: rysunki oraz zestawienie stali. Możliwa stała współpraca. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie 70 mb muru oporowego z bloczków fundamentowych. Parametry muru grubość 50cm x wysokość ok. 2 m na ławie fundamentowej. Termin rozpoczęcia prac od 8.11.2010r. Materiał po stronie inwestora. Proszę o oferty z podaniem ceny robocizny.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: