Zlecenia Budowlane i Usługi Budowlane

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Biuro projektowe z siedziba w Gliwicach. Zleci wykonanie projektów w zakresie projektowania branżowego (konstrukcje budowlane, wod-kan., elektryka, drogi itd.). Oczekujemy profesjonalistów, z doświadczeniem, najlepiej z okolic Gliwic – Katowic.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy projektu i kosztorysu na budynek o wymiarach: długość 10m. szerokość: 30m. Część handlowa na parterze, magazyn na poddaszu. Może być również Projekt Typowy. Inwestycja ma być realizowana w miasteczku Skała, 16km od Krakowa.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy projektu i kosztorysu na budowę małej hurtowni z częścią biurowo-handlową. Inwestycja ma być realizowana w woj. mazowieckim. Bardzo proszę o podanie przybliżonej ceny projektu oraz w jakim przedziale czasowym mógłby być zrealizowany.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie adaptacji projektu “willa Julia”. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę zaprojektowanie lokalu gastronomicznego (pub, restauracja, kawiarnia) o powierzchni całkowitej 90m2. Luksusowa, wolnostojąca na rynku głównym w mieście. Nowoczesna, bez piwnicy i poddasza. Częściowo oszklona.

Lokalizacja

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie projektu do pozwolenia na budowę hali dwukondygnacyjnej. O wymiarach 25m x 15m x 7m. Hala ocieplana. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie projektu magazynu stalowego o wymiarach podstawy 7,0×14,0 m. Dach jednospadowy pokryty płytą obornicką, ściana przednia o wysokości około 3,75 m. W ścianie przedniej 2 bramy segmentowe o wymiarach 3×3 m. Ściana tylna o wysokości około 3 m. W

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam Szukam osoby mogącej wykonać zmiany w projekcie oraz adaptacje projektu powtarzalnego. Prosze o podanie ceny za usługę.

Lokalizacja

Zapraszamy do złożenia propozycji państwa firmy w zakresie opracowania koncepcji architektonicznej (funkcjonalno – użytkowej) dla projektowanego hotelu w Sandomierzu w standardzie trzech/czterech gwiazdek. Oferta powinna zostać przygotowana zgodnie z poniższymi danymi: Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej koncepcji architektonicznej

Zobacz więcej ›

Lokalizacja