Zlecenia Budowlane – ŻywiecZlecenia Budowlane - Żywiec

Zlecenia Budowlane - Żywiec

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie budowa domu 110m2 w przyszłym roku według projektu Wszechstronny (Murator). Proszę o oferty cenowe na wykonanie w konstrukcji szkieletowej i tradycyjnej.

Lokalizacja

Zlecę prace dekarskie: – blacha tytan – cynk (grafit), – rąbek podwójny, – powierzchnia: 1.314 m2, – faktura, termin płatności 30 dni, – termin realizacji: ok. grudzień 2010 r – marzec 2011 r, – gwarancja 3 lata.

Lokalizacja

Mam do wykonania pokrycie dachowe o pow. 200m2. W tej chwili jest pokryte eternitem, który trzeba zerwać. Potrzebuję kompleksowe wykonanie łącznie z obróbkami, dwa kominy. Proszę o oferty cenowe robocizny z materiałem lub bez.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy do pokrycia blachą płaską (arkusz cięty na 3 części) dachu o pow. 24 0m2. Dach dwuspadowy z dwoma giblami. Dwa okna dachowe. Wykonanie i montaż rynien. Proszę o cenę robocizny za m2.

Lokalizacja

Zlecę tynki gipsowe w Tychach w przedszkolu ok. 200m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Przyjmę do pracy od zaraz brukarzy z doświadczeniem. Z Sosnowca i okolic. Proszę o kontakt.

Lokalizacja