Zlecenia Budowlane - Żywiec

Zlecenia Budowlane - Żywiec

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie budowa domu 110m2 w przyszłym roku według projektu Wszechstronny (Murator). Proszę o oferty cenowe na wykonanie w konstrukcji szkieletowej i tradycyjnej.

Lokalizacja

Zlecę prace dekarskie: – blacha tytan – cynk (grafit), – rąbek podwójny, – powierzchnia: 1.314 m2, – faktura, termin płatności 30 dni, – termin realizacji: ok. grudzień 2010 r – marzec 2011 r, – gwarancja 3 lata.

Lokalizacja

Mam do wykonania pokrycie dachowe o pow. 200m2. W tej chwili jest pokryte eternitem, który trzeba zerwać. Potrzebuję kompleksowe wykonanie łącznie z obróbkami, dwa kominy. Proszę o oferty cenowe robocizny z materiałem lub bez.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy do pokrycia blachą płaską (arkusz cięty na 3 części) dachu o pow. 24 0m2. Dach dwuspadowy z dwoma giblami. Dwa okna dachowe. Wykonanie i montaż rynien. Proszę o cenę robocizny za m2.

Lokalizacja

Zlecę tynki gipsowe w Tychach w przedszkolu ok. 200m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie podjazdu do garażu i ciągów pieszych z kostki brukowej – Semmelrock Castello Antico w 2 kolorach (lub. ew. Pastella) Łączna powierzchnia – ok. 260 m2. Proszę o oferty zawierające: – informacje o technologii wykonania (liczba i głębokość warstw,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o dokładne oferty na projekt oraz budowę warsztatu samochodowego z biurem oraz zapleczem sanitarnym na 5 stanowisk z możliwością rozbudowy. Wygląd nowoczesny. Hala około 250 metrów plus biuro. Konstrukcja stalowa lub metalowa wykończona z elektryka, bramami, posadzkami –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego z częścią usługowo-produkcyjną o powierzchni zabudowy 366m2. Część usługowo produkcyjna to obiekt parterowy niepodpiwniczony w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji stalowo ryglowej pokryty blachami trapezowymi warstwowymi. Obiekt dla części mieszkalno usługowej to budynek piętrowy z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę hali z pomieszczeniami mieszkalnymi w Gminie Luzino. Zlecę budowę hali 12x22m Hala o wymiarach 12x22m. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Budowa budynku jednorodzinnego do stanu surowego zamkniętego, wg projektu na stronie www: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bajkowy/index.php Planowana wartość zamówienia – do 100 tys. zł. Objęcie funkcji kierownika budowy będzie dodatkowym atutem wykonawcy.

Lokalizacja