Zlecenia Budowlane - Żywiec

Zlecenia Budowlane - Żywiec

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie budowa domu 110m2 w przyszłym roku według projektu Wszechstronny (Murator). Proszę o oferty cenowe na wykonanie w konstrukcji szkieletowej i tradycyjnej.

Lokalizacja

Zlecę prace dekarskie: – blacha tytan – cynk (grafit), – rąbek podwójny, – powierzchnia: 1.314 m2, – faktura, termin płatności 30 dni, – termin realizacji: ok. grudzień 2010 r – marzec 2011 r, – gwarancja 3 lata.

Lokalizacja

Mam do wykonania pokrycie dachowe o pow. 200m2. W tej chwili jest pokryte eternitem, który trzeba zerwać. Potrzebuję kompleksowe wykonanie łącznie z obróbkami, dwa kominy. Proszę o oferty cenowe robocizny z materiałem lub bez.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy do pokrycia blachą płaską (arkusz cięty na 3 części) dachu o pow. 24 0m2. Dach dwuspadowy z dwoma giblami. Dwa okna dachowe. Wykonanie i montaż rynien. Proszę o cenę robocizny za m2.

Lokalizacja

Zlecę tynki gipsowe w Tychach w przedszkolu ok. 200m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu – stan surowy, około 120m2. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym.

Lokalizacja

Szukamy podwykonawców do prac związanych z kryciem dachów hal przemysłowych na terenie całej Europy. Dachy, o których mowa są powierzchni od 2.000 m2 do 100.000 m2. Zajmujemy się również remontami jak i serwisem. Pracujemy na folii i papie (sika, bauder,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja