Strona 3 – Zlecenia Budowlane – ŻyrardówZlecenia Budowlane - Żyrardów

Zlecenia Budowlane - Żyrardów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę malowanie elewacji domu jednorodzinnego piętrowego. Przewidywana powierzchnia, na jakiej zostanie wykonana usługa – 250 m2. Usługa polegać będzie na gruntowaniu i dwukrotnym malowaniu farbą akryl kolor i obróbce kolumn. Materiały zostaną dostarczone przez zleceniodawcę.

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zatrudni na swoich budowach brygady murarzy – rozliczenie /m2. Oferty proszę kierować na maila

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zatrudni kierownika budowy z uprawnieniami na budowie budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym. Powierzchnia całkowita 2600m2. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na maila.

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zatrudni Kierownika budowy 2 budynków wielomieszkaniowych w Sandomierzu. Płaca prowizyjna 2% od wartości kontraktu netto. Osoby zainteresowane proszę o CV na maila.

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zatrudni kierownika budowy z uprawnieniami i działalnością gospodarczą do prowadzenia budowy 2 budynków mieszkalnych o powierzchni całkowitej 2800m2. Budowa w Sandomierzu. Wynagrodzenie 2% od wysokości kontraktu netto. Rozpoczęcie robót początek maja 2010. Oferty proszę kierować na maila

Lokalizacja

Witam Generalny Wykonawca zatrudni na budowie w Łodzi przy budowie budynku wielomieszkaniowego kierownika budowy z uprawnieniami. Preferowani kandydaci z Łodzi lub okolic. Oferty z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia proszę wysyłać na maila.

Lokalizacja

GW zatrudni kierownika budowy z uprawnieniami do prowadzenia dużej inwestycji w Sandomierzu. Chętni proszeni o kontakt mailowy. Projekt do wglądu na stronie https://sites.google.com/a/prestige.pl/nowy-sandomierz

Lokalizacja

Witam Zatrudnimy kierownika kontraktu z doświadczeniem mającego kontakty z podwykonawcami stanu surowego i wykończeniowego. Pracującego w auto-cad i Norma 3. Dyspozycyjnego. Do obowiązków będzie należało-współpraca z kierownikiem budowy przy terminowym przeprowadzaniu cyklu budowlanego. Współpraca z podwykonawcami – wybieranie ofert, przedstawianie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zatrudnimy 2 majstrów budowlanych znających pracę na szalunkach topek i peri. Z doświadczeniem dyspozycyjnych umiejących korzystać z auto-cad lub norma 3. Praca w Warszawie przy budowie biurowca. Konstrukcja słupowo- żelbetowa. Kontakt tylko mailowy.

Lokalizacja

Zatrudnimy kierownika budowy z uprawnieniami i doświadczeniem na budowie w Warszawie. Do obowiązków należałoby-kierowanie i nadzorowanie procesem inwestycyjnym przy budowie biurowca, koordynacja z podwykonawcami poszczególnych etapów robót. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: