Strona 2 – Zlecenia Budowlane – ŻyrardówZlecenia Budowlane - Żyrardów

Zlecenia Budowlane - Żyrardów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

GW zatrudni na budowie w Żyrardowie brygadę 10 osobową cieśli – zbrojarzy. Od 15-06-2010. Wymagana własna działalność gospodarcza. Płatność raz w miesiącu termin 7 dni.

Lokalizacja

Zatrudnimy kierownika budowy z uprawnieniami przy budowie budynku mieszkalnego w Łodzi. Umowa o pracę lub umowa o dzieło. Kierownik będzie odpowiedzialny za cały cykl budowlany stanu developerskiego budynek o powierzchni około 700m2

Lokalizacja

Wykonanie elewacji w systemie lekko-mokrej, około 5 tys. m2. Sama robocizna od zaraz. Brygada 8 do 16 ludzi. Oferty proszę kierować na adres mailowy.

Lokalizacja

Zlecimy dużej firmie wydobycie złóż piachu i żwiru na trasie Piotrków – Bełchatów w ilości około 12 mln ton. Potrzebny sprzęt ciężki, a także maszyna do sortowania piachu. Zainteresowanym wyślemy badania geologiczne. Pokłady znajdują się na obszarze 25 h na

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zleci wykonanie wykopów pod 2 budynki mieszkalne w Sandomierzu – dłuższa współpraca. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zleci pełną obsługę inwestycji – budowa 2 budynków wielomieszkaniowych. Dyspozycyjność! Oferty proszę kierować na maila.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej w 2 budynkach mieszkalnych. Zainteresowane firmy proszę o kontakt mailowy – wyślemy dokumentację.

Lokalizacja

Zlecimy wykonanie instalacji wod-kan i gazowej w 2 budynkach mieszkalnych nowo – budowanych. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt mailowy wyślemy dokumentację.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie pomiaru elektrycznego w kamienicy wymaganego podczas przeglądu 5 letniego budynku. Ofertę proszę kierować na adres mailowy lub telefonicznie.

Lokalizacja

Firma zatrudni kosztorysanta robót ze znajomością programów PRO NORMA i AUTOCAD z doświadczeniem. Praca będzie polegała na kosztorysowaniu robót i przygotowywanie ofert do przetargów na budowę obiektów. CV proszę przesyłać na maila. Praca w Warszawie.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: