Zlecenia Budowlane – ŻyrardówZlecenia Budowlane - Żyrardów

Zlecenia Budowlane - Żyrardów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Roboty brukarskie przy budowie A4 na odcinku Mielec-Kolbuszowa-Sokołów Małopolski-Leżajsk. Cena 105zł/m2 netto + obrzeża dodatkowo z mb. Ilość około 30.000 tys. m2. Termin rozpoczęcia prac od zaraz.

Lokalizacja

Zlecę wybudowanie apartamentowca w Warszawie (centrum). Lokale od 30 do 130 m2 (280 lokali). Tylko poważne firmy.

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego w Warszawie. 7-kondygnacji, powierzchnia 11 000 pum. Oferty proszę kierować do działu inwestycji mailem.

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego w Warszawie stan surowy z położeniem dachu (więźba, płyta OSB, blacha płaska na wrąbek). Termin zakończenia prac: koniec października. Wymagany własny sprzęt. Cena netto – 130 tys. zł robocizna.

Lokalizacja

Zlecę budowę apartamentowca w Warszawie – 270 lokali od 30 m2 do 300 m2, 7 kondygnacji naziemnych i jedna z garażem podziemnym. Więcej informacji na wcześniej umówionym spotkaniu. Tylko poważne oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie stanu surowego bliźniaka z garażem podziemnym 720m2 pow. całkowitej. Budowa jest w Warszawie. Stropy żelbetowe termin wykonania 2 miesiące. Płatność rozłożona na dwie transze. 1. Stan zero. 2. Po zakończeniu.

Lokalizacja

Generalny Wykonawca zleci wykonanie stanu surowego 2 budynków wielomieszkalniowych w Sandomierzu – sama robocizna. Projekt na stronie: https://sites.google.com/a/prestige.pl/nowy-sandomierz/ Tylko poważne oferty.

Lokalizacja

Generalny wykonawca zatrudni brygadę cieśli-zbrojarzy na budowie w Łodzi (do 10 osób). Rozliczenie etapami praca akordowa (cena za 1 tonę z prefabrykacją i cena za m2 stropu, schodów, podciągów, nadproży). Oferty proszę wysyłać na maila.

Lokalizacja

Zatrudnimy brygadę cieśli – zbrojarzy: 20 osób. Praca godzinowa od zaraz. Praca przy budowie stadionu. Dajemy zakwaterowanie. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie więźby dachowej z położeniem blachy płaskiej na wrąbek, orynnowanie i obróbki. Rysunek zainteresowanym do wyceny wyślemy na maila. Interesuje nas cena ryczałtowa.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: