Zlecenia Budowlane - Żory

Zlecenia Budowlane - Żory

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie stropu w budynku jednorodzinnym. Szalowanie, zbrojenie i zalanie. Powierzchnia wraz z balkonami około 95m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie dachu trzyspadkowego o powierzchni 186m2 więźba plus dachówka. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, zlecę ocieplenie elewacji bloku mieszkalnego w Katowicach, 1500m2 w “STO”. Materiał i rusztowanie zapewniam w całości. Oferty wyłącznie od firm z doświadczeniem. Konieczne referencje.

Lokalizacja

Ocieplenie budynku biurowego trzykondygnacyjnego, o wymiarach 18,5 + 16,5 + 18,5 x 10 wysokość. Budynek posiada okna o wymiarach 235 x 175 w ilości 25 szt. Ocieplenie styropianem 12.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego około 60m2 oraz całą resztę związaną z hydrauliką typu, doprowadzenie rurek do kaloryferów do 4 pomieszczeń na 1 pietrze oraz do 3 pomieszczeń na parterze. Materiał w moim zakresie. Proszę o podanie kosztu wykonania samej pracy,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję kierownika budowy do budowy domku jednorodzinnego, całkowicie podpiwniczonego z garażem jednostanowiskowym w Katowicach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukujemy kierownika budowy oraz firmy wykonującej kosztorysy budowlane. Firmy budowlane, remontowe itp. zapraszam na stronę internetową.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja