Zlecenia Budowlane – ŻoryZlecenia Budowlane - Żory

Zlecenia Budowlane - Żory

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie stropu w budynku jednorodzinnym. Szalowanie, zbrojenie i zalanie. Powierzchnia wraz z balkonami około 95m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie dachu trzyspadkowego o powierzchni 186m2 więźba plus dachówka. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, zlecę ocieplenie elewacji bloku mieszkalnego w Katowicach, 1500m2 w “STO”. Materiał i rusztowanie zapewniam w całości. Oferty wyłącznie od firm z doświadczeniem. Konieczne referencje.

Lokalizacja

Ocieplenie budynku biurowego trzykondygnacyjnego, o wymiarach 18,5 + 16,5 + 18,5 x 10 wysokość. Budynek posiada okna o wymiarach 235 x 175 w ilości 25 szt. Ocieplenie styropianem 12.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego około 60m2 oraz całą resztę związaną z hydrauliką typu, doprowadzenie rurek do kaloryferów do 4 pomieszczeń na 1 pietrze oraz do 3 pomieszczeń na parterze. Materiał w moim zakresie. Proszę o podanie kosztu wykonania samej pracy,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję kierownika budowy do budowy domku jednorodzinnego, całkowicie podpiwniczonego z garażem jednostanowiskowym w Katowicach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukujemy kierownika budowy oraz firmy wykonującej kosztorysy budowlane. Firmy budowlane, remontowe itp. zapraszam na stronę internetową.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja