Zlecenia Budowlane - Ziębice

Zlecenia Budowlane - Ziębice

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam. Zatrudnię brukarzy z Ziębic i okolic, praca w okolicach Wrocławia, zapewniamy dojazd z Ziębic. Wymagania: – doświadczanie i praktyka, – umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, – bez nałogów.

Lokalizacja

Witam! Zatrudnię brukarzy, wymagany staż, duże doświadczenie, bez nałogów, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji. Stawka do uzgodnienia. Możliwa stała współpraca, praca od zaraz, w okolicy Wrocławia.

Lokalizacja

Witam! Zatrudnię brukarzy, wymagany staż, duże doświadczenie, bez nałogów, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji. Stawka do uzgodnienia Możliwa stała współpraca, praca od zaraz, w okolicy Wrocławia.

Lokalizacja

Witam. Przyjmę murarza do klinkieru z Ziębic lub okolic, praca w okolicy Wrocławia, zapewniamy dojazd z Ziębic. Wymagania: – doświadczanie i praktyka, – umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, – bez nałogów.

Lokalizacja

Witam Poszukuję kierownika budowy mroźni. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja