Zlecenia Budowlane - Ząbki

Zlecenia Budowlane - Ząbki

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Według projektu firmy Archon. Poniżej załączam link do strony gdzie znajdują się szczegóły projektu. http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-klematisach-9-b/m4832886456926 Realizacja: – pierwszy budynek do stanu deweloperskiego; – drugi budynek do stanu surowego zamkniętego;

Lokalizacja

Szukam ekipy do wybudowania dwóch budynków 2-kondygnacyjnych – po osiem mieszkań każdy. Garaż podziemny jest już w stanie surowym z zalanym stropem. Lokalizacja Marki koło Warszawy.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy do podprowadzenia kanalizacji do dwóch działek. Media są w drodze utwardzonej, 10m od działek. Proszę o ofertę.

Lokalizacja

Wykonanie przyłącza kanalizacyjnego (dom jednorodzinny). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje na okres zimowy 2010/2011 firmy zajmującej się odśnieżaniem. Przewidziany do odśnieżenia teren to podjazd, chodnik część jezdni. W sumie około 100m. Proszę o przesłanie ofert.

Lokalizacja

Interesuje mnie zlecenie kompletnego remontu łazienki. Płatne przy odbiorze. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Kupię używane deski z rozbiórki, płyty OSB, wełnę mineralną, blachę itp. materiały budowlane. Zabiorę własnym transportem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Proszę o ofertę na wykonanie posadzki do garażu podziemnego. Powierzchnia garażu około 50m2. Lokalizacja to Gdańsk. Rodzaj posadzki – betonowa/epoksydowa/przemysłowa.

Lokalizacja

Proszę o ofertę cenowo-terminową dotyczącą: 1. beton B25 – 4.5m3 2. beton B30 – 0.2m3 3. beton B15 – 0.3m3

Lokalizacja

Posadzka pod ogrzewanie podłogowe – płynna (anhydrytowa) ok. 300 m2 grubość 5-6 cm. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, określenie ceny netto za m2 posadzki. Określenie okresu gwarancji, płatność gotówką lub przelewem, bez faktury.

Lokalizacja