Zlecenia Budowlane - Ząbki

Zlecenia Budowlane - Ząbki

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Według projektu firmy Archon. Poniżej załączam link do strony gdzie znajdują się szczegóły projektu. http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-klematisach-9-b/m4832886456926 Realizacja: – pierwszy budynek do stanu deweloperskiego; – drugi budynek do stanu surowego zamkniętego;

Lokalizacja

Szukam ekipy do wybudowania dwóch budynków 2-kondygnacyjnych – po osiem mieszkań każdy. Garaż podziemny jest już w stanie surowym z zalanym stropem. Lokalizacja Marki koło Warszawy.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy do podprowadzenia kanalizacji do dwóch działek. Media są w drodze utwardzonej, 10m od działek. Proszę o ofertę.

Lokalizacja

Wykonanie przyłącza kanalizacyjnego (dom jednorodzinny). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje na okres zimowy 2010/2011 firmy zajmującej się odśnieżaniem. Przewidziany do odśnieżenia teren to podjazd, chodnik część jezdni. W sumie około 100m. Proszę o przesłanie ofert.

Lokalizacja

Interesuje mnie zlecenie kompletnego remontu łazienki. Płatne przy odbiorze. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Kupię używane deski z rozbiórki, płyty OSB, wełnę mineralną, blachę itp. materiały budowlane. Zabiorę własnym transportem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja