Zlecenia Budowlane - Wysokie Mazowieckie

Zlecenia Budowlane - Wysokie Mazowieckie

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie ułożenie kostki brukowej. Prace do wykonania w okolicach Warszawy. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Praca w Warszawie cena za działówki i osłonówki taka sama 30zł/m2. Płatne co tydzień. Możliwość stałej współpracy. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

Interesuje mnie malowanie agregatem na biało ok. 5000m2. Proszę o oferty cenowe za 1m2 z materiałem.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie tynów gipsowych na 900m2. Płatność może być w dwóch etapach, gotówka. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie zlecenie obrobienia tynkiem gipsowym około 20 drzwi wejściowych i około 10 okien. Proszę o oferty cenowe za 1mb robocizny.

Lokalizacja

Zakres prac obejmuje: – wykonanie ścianek działowych z płyty g-k, orientacyjna ilość 200 mkw, – rozbiórka starych ścianek, – malowanie w kolorze białym, – zerwanie starej wykładziny dywanowej – położenie nowej w ilości około 1000 mkw. Proszę o podanie cen

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Stała praca na terenie Warszawy, zakwaterowanie. Wynagrodzenie 8PLN/m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Podaję orientacyjne ilości robót które są do wykonania na jednym obiekcie. Najchętniej zlecił bym pracę jednemu wykonawcy. -gres ok. 400m2, -glazura ok.200m2, -sufit podwieszany ok.400m2, -cokół cięty ok.300mb,

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja