Zlecenia Budowlane – WronkiZlecenia Budowlane - Wronki

Zlecenia Budowlane - Wronki

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam, zlecę wykonanie tarasu 25m2 z cegły tarasowej oraz parking 40m2 z kostki granitowej. Proszę o wycenę z materiałem i bez.

Lokalizacja

Cieśla potrzebny od zaraz, może być z zakwaterowaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę od zaraz położenie ok. 20m2 tynku mozaikowego, materiał przygotowany. Proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję firmy która dokona przeglądu i ewentualnej napraw systemu wentylacji mechanicznej garażu podziemnego wysterowywanego gazeksami. Cała instalacja miała 4 różnych wykonawców stąd różna automatyka. W sprawie obejrzenia instalacji proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej progu w bramie przesuwnej prowadzącej na plac magazynowy dużego marketu w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Hurtownia kamienia naturalnego zleci montaż kamienia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, zlecę wykonanie parkingu przy pawilonie handlowym Biedronka w Piotrkowie Trybunalskim. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu przekazania dokumentacji.

Lokalizacja