Zlecenia Budowlane – WieluńZlecenia Budowlane - Wieluń

Zlecenia Budowlane - Wieluń

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie wylewki miksokretem około 65m2 w bloku 2 piętro. Najlepiej jak najszybciej. Materiał do uzgodnienia. Proszę podać cenę za usługę i cenę za usługę z materiałem. Możliwość wcześniejszych oględzin.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie pokryć papowych na budynkach w Łodzi i Warszawie. Łącznie około 3000m2. Proszę o oferty: – cena krycia papą termozgrzewalną podkładową, – cena krycia papą termozgrzewalną nawierzchniową, – cena montażu obróbek blacharskich za m2.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Przyjmę do pracy od zaraz brukarzy z doświadczeniem. Z Sosnowca i okolic. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

1. Wyłożenie kostki brukowej na powierzchni 1100m2 Wyłożenie podjazdu do restauracji kostką brukową jest konieczne do wykonania. Dojazd do restauracji musi być odpowiednio przygotowany, dogodny, bezproblemowy i bezpieczny dla klientów, a przy tym ładnie się prezentować. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Proponuję realizację projektu pod klucz wg technologii budowy domu pasywnego. Szczegóły informacji pod telefonem lub mailowo. Waldemar

Lokalizacja

Wymurowanie ścian nośnych budynku, z pustaków gazobetonowych 50x40x24 ok. 240m2. Wykonanie deskowania, zbrojenia i zalanie stropu ok. 130m2. Proszę o podanie ceny samej robocizny materiał dostarczam.

Lokalizacja